Není to otázka 15 ti minut, protože i když se na prodejně zjistí že to tak je, konečné slovo má vždy autorizovaný servis, a pokud ten se šprajcne, tak je to problém. I když ti celá firma řekne, že vědi že je deska vadná, ale Asus/Gigabyte nebo kdokoliv ti bude tvrdit že funguje, ta reklamace se zamítne. Je to smutné ale je to tak. Jen by mě zajímalo koho pak za tohle vinit.