Jak ale vidíš, VIA je limitovaná na určité šifrovací algoritmy. 512kB cache je strašně moc! To by zvýšilo plochu čipu až hrůza.
Na to Intel nemá výrobní kapacitu. RAM = hodně křemíku. Ale je pravdou, že paralelní přístup k RAM je dneska dost limitující. Integrování ale asi není úplně ideální cestou, protože uživatelé chtějí mít na výběr (Autocont by pak nemohl dělat sestavy typu "Dual-core. Do more." s 512 MB RAM), ale ani já bych si nemohl koupit 2 GB. Nehledě na to, že s každým upgradem bych musel zahodit i RAMku.








Odpověď s citací