Jenže i Intel je limitován fyzikálními zákony.
Sdílenou L3 cache namísto dalšího jádra bych bral, nějaké DSP a crypto ne. O to nemám zájem, chci používat takové kryptovací nástroje, o které mám zájem já, ne takové, o které má zájem Intel.
Potíž je v tom, že já bych si ani takovou kartu nekoupil, protože chci mít ve volbě používaných programů otevřené možnosti.
Nemám zájem, chci takovou grafickou kartu, kterou si zvolím.
Řadič pamětí by znamenal nutně nový socket.
... a bude na něm možné spouštět jen některé typy programů.
Což je dost málo, když Intel má dual-channel DDR2, že ?
Před chvílí si jí chválil.
To je chvályhodné, nicméně mě nezajímají nějaké dodatečné hard-wired funkce, mně jde o výkon v aplikacích, které rád používám.








Odpověď s citací