No jo, jsem trochu zaostalý co se týče práce na forech. Vlastně tohle je jediné kam píši![]()
No jo, jsem trochu zaostalý co se týče práce na forech. Vlastně tohle je jediné kam píši![]()
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)