Rozsah je velmi dobrý, na tele-konci použitelný i pro portréty a spol., rozhodně bych nechtěl delší konec na konto 24 mm eq. a/nebo kvality. A pokud sedí ten obrázek konstrukce, tak to pro kvalitní výsledek optiky předpoklady má (uhm, ono z 8 čoček čtyři asférické je taky dost).
Koukám do těch specs a umí to toho dost, fotit do RAWu, dobré video, plně nastavitelný blesk, atd. Já bych jen vyměnil displej za menší pro větší čudlíky (toho joysticku bych se dost bál) a delší výdrž aku a vzhledem k f/2.0 mi připadá nejrychlejší čas 1/2000 dost málo, ale na tomhle asi není proč fotit v dobrém světle na plnou díru.
Pokud to bude mít slušné výstupy a cena padne někam kolem 300 GBP, tak bych to do kapsy bral.
no-X: nebudu šťourat.




VIP

Odpověď s citací

