Citace Původně odeslal PiT Zobrazit příspěvek
Na zaklade tohoto mam taky velmi skaredy pocit, ze teraz pomaly nastava to obdobie, kedy Canon bud "pohne prdelou" alebo zapadne... Pretoze jedine, v com ma naskok, su male tlaciarne a marketing ... a megapixle... a to jeho "vernu armadu" imho neudrzi vecne
PiTe, ty jsi proste strasny negativista, frustrujes nevinne lidi okolo Kdybych si Tve rady mel vzit k srdci, byl bych uz davno u konkurencniho systemu.

Ale jinak mas pravdu, soucasne tela (vc. noveho 5DmkII, ktery je naprosto dopraseny marketingem) nestoji za moc, aspon ta jednickova rada se drzi, i kdyz uz to taky neni, co byvalo.

Vic se k tomu vyjadrovat nebudu, muzem nekdy zaflejmovat nad kofolou