PiTe, ty jsi proste strasny negativista, frustrujes nevinne lidi okoloKdybych si Tve rady mel vzit k srdci, byl bych uz davno u konkurencniho systemu.
Ale jinak mas pravdu, soucasne tela (vc. noveho 5DmkII, ktery je naprosto dopraseny marketingem) nestoji za moc, aspon ta jednickova rada se drzi, i kdyz uz to taky neni, co byvalo.
Vic se k tomu vyjadrovat nebudu, muzem nekdy zaflejmovat nad kofolou![]()






Odpověď s citací