Citace Původně odeslal Rawar Zobrazit příspěvek
Nevím jen skromný názor, kdo má 350D,400D 450D ať šetří na 40D )
Chce se mi říct - ať našetří, ale dokud ještě je. On to asi nebude problém, zvlášť když by 40D mělo být spíš levnější než 500D? Podle toho, na co kde spíš náhodou narazím, tak kritika 50D, 5D MkII a teď už i 500D moc nepolevuje. A většinou se to ovšem točí kolem skel, co se týče snímačů, tak ty obecně horší asi nebudou, bohužel pro většinu lidí asi lepší také ne.

Co se týče kombinace snímače a RAW výstupu, viděl jsem tuhle docela zajímavé srovnání 30D, 40D a 50D, ze kterého vyšlo nejlépe 30Dčko ... Netuším, kolik je na tom pravdy, ale můžu to zkusit dohledat.