jako blbec vypadat nebudeš, ale instalace daemona a alcoholu jak 50% free tak 120% nejde..
stále dokola nabiha instalace , presne jak pise yuri.
zkusil jsem power iso, stahl tusim ze stahuj.cz, nainstaluje se v pohode, spusti se taky v klidu, ale kdyz mountnu nejakej image tak ho to nacte, ale instalace sw na imagi neprobehne, pise to vlozte disk do ty virtualni jednotky.. nevite co s tim?
tak uz je mi to asi jasny - free verze power isa umi pracovat jen s imagema do 300 MB.. ach jo , neco jinyho?





Odpověď s citací
