Původně odeslal sAd Co všichni máte proti funkci Superfetch? Podle mě je to jedna z užitečných funkcí ve Vistách. To taky nechápu, že si to cosi žvejká na disku ničemu nevadí (a když jedu na baterku tak to nedělá).
Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr
Toto téma si právě prohlíží 29 uživatelů. (0 registrovaných a 29 anonymních)
Zobrazit klíčová slova
Pravidla fóra