Citace Původně odeslal sAd Zobrazit příspěvek
Co všichni máte proti funkci Superfetch? Podle mě je to jedna z užitečných funkcí ve Vistách.
To taky nechápu, že si to cosi žvejká na disku ničemu nevadí (a když jedu na baterku tak to nedělá).