za stejný model to není.Původně jsem odesílal Sapphire 2600Pro OC, nyní je v protokolu Sapphire 3650 512 !DDR2!
Výkonem bych si nepohoršil, ale jde mi tu o princip a jejich přístup. Jak jsem už psal, kdyby mi dali vedět a nabídli mi jí, tak i kývnu, ale takhle vážně ne.