Výsledky 1 až 22 z 22

Téma: Apple iPhone - ANO či NE!

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Apple iPhone - ANO či NE!

    Jak rychle a s kolika prehmaty na tom dokazes psat? zkus to prosim s necim srovnat, docela by me to zajimalo....zkousel jsi k tomu pripojit GPSku?
    desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
    notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
    ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
    repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    305

    Standardní Re: Apple iPhone - ANO či NE!

    Sice iphone jeste nemam, ale co jsem slysel, tak je iphone na psani hodne rychly.
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  3. #3
    Member
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Kyjov/Brno/Praha
    Věk
    42
    Příspěvky
    214
    Vliv
    292

    Standardní Re: Apple iPhone - ANO či NE!

    Citace Původně odeslal Petrik Zobrazit příspěvek
    Jak rychle a s kolika prehmaty na tom dokazes psat? zkus to prosim s necim srovnat, docela by me to zajimalo....zkousel jsi k tomu pripojit GPSku?
    Odpovim za sebe - kdyz jsem v klidu (doma, v tramvaji) tak pisu o dost rychleji nez na beznem telefonu (aktualne pouzivam jeste n73 a SE k800) a prakticky bez preklepu, horsi je to treba za chuze - nutnost koukani na display je neprijemna, delam pri tom uz i nejake preklepy, tj. pisu o neco pomaleji nez na beznem telefonu. V porovnani s telefonem s querty klavesnici (TyTN 1) je to taky o neco pomalejsi.

    Kazdopadne to chce par dni cviku, zpocatku clovek dela dost chyb a musi casto opravovat, coz zdrzuje...

    PS: bohuzel nefunguje treba v sms aplikaci nebo mailu pretoceni nalezato, tam je klavesnice o dost vetsi, da se psat obema palci a je to jeste o dost rychlejsi... skoda.
    FUN: Core i5-2500K, CM Hyper 212+,ASUS P8Z68-V PRO, CORSAIR 8GB DD3 1333MHz, ASUS ENGTX560 Ti DCII 1GB, Samsung F1 1TB, 2x2TB WD RAID 1, WD MyBook Premium ES 500GB, Samsung SH-S183L, Seasonic S12 430W, Fractal Define R2 & HP LP2475w, Logitech Z-5400, Logitech Cordless Desktop MX5500 Revolution
    WORK1:Lenovo T61 - C2D T9300, 2x2GB DDR2 533 MHz, 80GB Intel X25-M, quadro nvs 140M 128MB, DVD+-RW DL, 15.4'' WSXGA+, TPM + FPR, Win7 Pro
    WORK2:MacBook Pro - Core i7 2720QM 2.2 GHz, 8GB DDR3, 180GB OCZ Vertex2, Radeon 6750M 1GB, 15.4'' WSXGA+ glossy, Mac OS X Lion

  4. #4

    Standardní Re: Apple iPhone - ANO či NE!

    Citace Původně odeslal Petrik Zobrazit příspěvek
    Jak rychle a s kolika prehmaty na tom dokazes psat? zkus to prosim s necim srovnat, docela by me to zajimalo....zkousel jsi k tomu pripojit GPSku?
    GPSku nemám.
    Jelikož mám větší prsty je lepší psát jednou - pravou rukou ukazovákem a levou rukou telefon držet.Ale každým dnem se úspěšnost zásahu klávesy a rychlost zlepšuje.Víceméně už teď nemám problém.SMS se hezky řadí podle toho kdo je odeslal, resp. komu byly odeslány - to se mi líbí.
    VF Turbo - nouzovka

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. FAQ - Ctete prvni [UPDATE 25.11.2004]
    Založil wong v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 08.10.2006, 22:40
  2. Skrývání emailu, ano či ne?
    Založil Smitka v sekci fóra Programování
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 29.06.2006, 14:59
  3. 5.1 sluchátka Zalman: ano, či ne?
    Založil tnf v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 16.09.2003, 16:35

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •