Jak rychle a s kolika prehmaty na tom dokazes psat? zkus to prosim s necim srovnat, docela by me to zajimalo....zkousel jsi k tomu pripojit GPSku?
Jak rychle a s kolika prehmaty na tom dokazes psat? zkus to prosim s necim srovnat, docela by me to zajimalo....zkousel jsi k tomu pripojit GPSku?
desktop: i5-2500K@3700MHz, MSI P67A-C43-B3, 2x4GB Kingston Value, Sapphire 5850 Xtreme 1GB 850/1100, 2xWD10EALX fake RAID-1, LG W2600HP-BF S-IPS,Razer DiamonBack, Seasonic SS-400ET-F3, Windows 7 x64 SP1 + ubuntu x64
notebook: IBM T41p, 1.7 Pentium M, 14" 1400x1050, 1.5GB RAM, 40GB 4200r, Ubuntu 9.04
ultraportable: IBM X41, 12" XGA 1.5GHz Dothan, 2GB RAM, 32GB CF Pretec 233x SSD, Ubuntu 9.10
repro: Teufel Concept E Magnum PE 5.1
Sice iphone jeste nemam, ale co jsem slysel, tak je iphone na psani hodne rychly.
KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm
Odpovim za sebe - kdyz jsem v klidu (doma, v tramvaji) tak pisu o dost rychleji nez na beznem telefonu (aktualne pouzivam jeste n73 a SE k800) a prakticky bez preklepu, horsi je to treba za chuze - nutnost koukani na display je neprijemna, delam pri tom uz i nejake preklepy, tj. pisu o neco pomaleji nez na beznem telefonu. V porovnani s telefonem s querty klavesnici (TyTN 1) je to taky o neco pomalejsi.
Kazdopadne to chce par dni cviku, zpocatku clovek dela dost chyb a musi casto opravovat, coz zdrzuje...
PS: bohuzel nefunguje treba v sms aplikaci nebo mailu pretoceni nalezato, tam je klavesnice o dost vetsi, da se psat obema palci a je to jeste o dost rychlejsi... skoda.
FUN: Core i5-2500K, CM Hyper 212+,ASUS P8Z68-V PRO, CORSAIR 8GB DD3 1333MHz, ASUS ENGTX560 Ti DCII 1GB, Samsung F1 1TB, 2x2TB WD RAID 1, WD MyBook Premium ES 500GB, Samsung SH-S183L, Seasonic S12 430W, Fractal Define R2 & HP LP2475w, Logitech Z-5400, Logitech Cordless Desktop MX5500 Revolution
WORK1:Lenovo T61 - C2D T9300, 2x2GB DDR2 533 MHz, 80GB Intel X25-M, quadro nvs 140M 128MB, DVD+-RW DL, 15.4'' WSXGA+, TPM + FPR, Win7 Pro
WORK2:MacBook Pro - Core i7 2720QM 2.2 GHz, 8GB DDR3, 180GB OCZ Vertex2, Radeon 6750M 1GB, 15.4'' WSXGA+ glossy, Mac OS X Lion
GPSku nemám.
Jelikož mám větší prsty je lepší psát jednou - pravou rukou ukazovákem a levou rukou telefon držet.Ale každým dnem se úspěšnost zásahu klávesy a rychlost zlepšuje.Víceméně už teď nemám problém.SMS se hezky řadí podle toho kdo je odeslal, resp. komu byly odeslány - to se mi líbí.
VF Turbo - nouzovka
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)