Aha klasika, napadnuť posolstvo nemožem, tak si aspoň podám posla, že![]()
Mno ja toto forum navštevujem a čítam uz dlho, ale zaregistrovať ma napadlo až teraz.
Samozrejme chápem, že by sme najprv museli "pokúriť", aby si ma prijal medzi členov
"Edit"
AjsTi - Pre upresnenie. To bola odpoveď uživatelovi Zilla. Do nedávna to mal aj v avatare nie? Takže pohodička, nesnažím sa urážať. Mno a tebou kvotnuty post je otom aby sa tu niekdo nehral na "velkého otca" ktorý sleduje každý krok.





