TCom je snad nezastupitelný při manipulaci se soubory. Otevřeš ho 2x a máš 4 okna a tam se to dá tahat sem tam, na telefon, USB na disky mezi sebou. A co funkce TCom/ Soubor/ Hromadné přejmenování. Tam jsou ,,věci".
Malá paměť u mě?? QuadCore Intel Core i7-6700K, 4400 MHz, GeForce GTX 1060 3GB, NVMe Force MP510 (894 GB)+další disky, Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400.
No ale k tématu proč a co to tam je v těch .jpg rozdílné a jak se to tam dostalo. Vytáhl jsem ty neposlušné .jpg na plochu a z plochy se otevřou všechny. Přejmenoval jsem je na ploše, vrátil do TCom a tam se neotevřou. To jsou věci.

A ještě jedna perlička: V mém Xiaomi 11 pořídím Screenshot, (DCIM/ Screenshot), který přenesu z mobilu do PC do TCom. Udělá se jméno souboru třeba Screenshot_2022-04-29-07-18-01-297_com.rxdrone.gpswifi.jpg. (nevím proč tak dlouhé, ale telefon to tak dělá). Je to také .jpg a neotevře se.

Konečná otázka tedy::: Co se tam nacpe, že jsou .jpg rozličná. Tím jsem se vyčerpal a asi i ostatní zde. Programátor nejsem, abych mohl zkontrolovat rozdíly. Ale myslel jsem si vždy, že .jpg je .jpg. Jak je vidět, tak není. Dík za pozornost.