Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Huawei 520 od O2 a Windows 7

  1. #1

    Standardní Huawei 520 od O2 a Windows 7

    pomooooooooc, má vytvořenou domácí síť s routerem HUAWEI 520i od poskytovatele O2, na síti mám již 3 počítače s win XP a jeden s wistama, vše je ok procházení sítí internet atd, nyní jsem koupil notas s WINDOWS 7 a nejsem schopen se připojit k internetu, chová se to uplně nablble, na O2 modem router se přitom z toho nového notasu po zadání 10.0.0.138 bez problémů dostanu to znamená, že sít je ok, taky ostatní počítače vidím, ale na internet si ani neškrtnu, zkoušel jsem použít stejný nastavení IP adresy masky prostě všeho jako má třeba ten komp s wistama, protože to je podobný, ale nic, už jsem uplně vedle, protože nevím co už vyzkoušet a co dělám blbě........

  2. #2

    Standardní Re: Huawei 520 od O2 a Windows 7

    Mám dojem, že jsou jenom dva konektory využitelny k připojení PC. Jeden je na VoIP a druhej na O2TV... Ale možná kecám, doma DSL nemám, tak to nemůžu hned ověřit.
    "Internet je místo, kde většina žen jsou ve skutečnosti chlapi, chlapi jsou chlapi a většina dětí jsou agenti FBI." | "Kdo chce kam, pomozme mu tam." | "Neexistují velké problémy, ale malá kladiva."

  3. #3

    Standardní Re: Huawei 520 od O2 a Windows 7

    Přesně jak píše JejKey - 2 porty jsou předdefinované pro LAN další 2 pro TV a VoIP - jde to přenastavit v administraci.


    Ale když je to notebook tak spíše doporučuji si nahodit wifi. Notebook s haldou kabelů není nic estetického (pokud nepotřebuješ rychlé přenosy)

    + Návod na nastavení wifi by jsi měl mít od O2

  4. #4

    Standardní Re: Huawei 520 od O2 a Windows 7

    díky za info hoši , ale mám to připojený do jedný zásuvky v modemu která vede do Hubu který má 8 výstupů a tak rozvádím přes další switche jaksi síť po celým bytě a svýho času na ní běželo tak 6 kompů, takže toto co píšete je jaksi pasééé...zkuste něco jinýho , ale díky

  5. #5

    Standardní Re: Huawei 520 od O2 a Windows 7

    jo a wifi se chová uplně stejně, mám dva jiný počítače s wifi a makaj a tento kurva s windows 7 se prostě nerozjede hajzl, přestože okolní kompy i přes wifi vidím, nejde jen NET, je to záhada

  6. #6
    Senior Member mince
    Založen
    13.04.2003
    Bydliště
    LBC-mesto kde furt prsi nebo jdete do kopce
    Věk
    44
    Příspěvky
    696
    Vliv
    272

    Standardní Re: Huawei 520 od O2 a Windows 7

    O.T. Taky by si měl udělat něco se svým vyjadřováním.
    C2D 6300 (default),Gigabyte 965P-DS3 ,4*1024 MB , 5770 512MB, WD 640Gb, LG H22L,Cambridge DTT 2200,HP w2207h,

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ATI Catalyst 8.3 WHQL
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 17
    Poslední příspěvek: 11.03.2008, 13:57
  2. ATI Catalyst™ 8.2
    Založil Spajdr v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 01.03.2008, 15:28
  3. ATI Catalyst 7.2
    Založil flash v sekci fóra Grafické karty
    Odpovědí: 12
    Poslední příspěvek: 18.03.2007, 03:15
  4. DirectX 9.0c Redistributable (December 2006)
    Založil Masster v sekci fóra SW nástroje a ostatní utility
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 14.12.2006, 17:32

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •