Výsledky 1 až 14 z 14

Téma: Prosba nanekoho kdo ma WinME a vytvorenou Zachrannou disketu

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní Prosba nanekoho kdo ma WinME a vytvorenou Zachrannou disketu

    Prosim vas nekdo, kdo mate Windowsy Millenia a vytvorenou Zachrannou disketu, kterou muzete a nemusite vytvorit behem instalace oken..

    potreboval bych kdybyste mohli zkopirovat obsah teto diskety na disk, zabalit do rar, zip nebo ace a poslat mi to na mejl jey@uvaly.net, nebo hodit nekam na web, nebo ftp.

    budu vam moc vdecny !!!

  2. #2

    Standardní

    pokud ti to do zítřka do 10hodin nikdo nepošle, tak to udělám já...teď ale nemůžu, sorry...

  3. #3

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní

    jj. ještě jednou díky. zase tolik to nespěchalo.. potřebuju mít jistotu, že až budu příště potřebovat přeinstalovat winxp z dosu, takže budu mít z čeho bootovat. ne jako minule, kdy jsem měl totálně zmrvený xpčka, který nedokázaly najet a neměl jsem ani bootovačku abych je znova nainstaloval. to jsem pak chodil po kamosich, kdo mi vytvori bootdisketu.. sehnal jsem jenomze byla corrupted, ale nakonec jsem nainstaloval wokna, ale disketu jsem si radsi chtel sehnat. dikes

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jey
    jj. ještě jednou díky. zase tolik to nespěchalo.. potřebuju mít jistotu, že až budu příště potřebovat přeinstalovat winxp z dosu, takže budu mít z čeho bootovat. ne jako minule, kdy jsem měl totálně zmrvený xpčka, který nedokázaly najet a neměl jsem ani bootovačku abych je znova nainstaloval. to jsem pak chodil po kamosich, kdo mi vytvori bootdisketu.. sehnal jsem jenomze byla corrupted, ale nakonec jsem nainstaloval wokna, ale disketu jsem si radsi chtel sehnat. dikes
    ty máš XP na fat32

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kukla Kuklovič
    Citace Původně odeslal Jey
    jj. ještě jednou díky. zase tolik to nespěchalo.. potřebuju mít jistotu, že až budu příště potřebovat přeinstalovat winxp z dosu, takže budu mít z čeho bootovat. ne jako minule, kdy jsem měl totálně zmrvený xpčka, který nedokázaly najet a neměl jsem ani bootovačku abych je znova nainstaloval. to jsem pak chodil po kamosich, kdo mi vytvori bootdisketu.. sehnal jsem jenomze byla corrupted, ale nakonec jsem nainstaloval wokna, ale disketu jsem si radsi chtel sehnat. dikes
    ty máš XP na fat32
    jo. dělám blbost ?

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jey
    jo. dělám blbost ?
    přijde na to, jak velkej máš disk (resp. partition). pokud ty bezpečnostní features NTFS nevyužiješ a nemáš velkej disk, tak je to v podstatě jedno a navíc je pravda, že se na to alepsoň dostaneš z DOSu

  8. #8
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 403
    Vliv
    285

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kukla Kuklovič
    Citace Původně odeslal Jey
    jo. dělám blbost ?
    přijde na to, jak velkej máš disk (resp. partition). pokud ty bezpečnostní features NTFS nevyužiješ a nemáš velkej disk, tak je to v podstatě jedno a navíc je pravda, že se na to alepsoň dostaneš z DOSu
    80gb barracudu iv, a disk mam vcelku, takze jedna partition.

    na disk se dostanu z dosu v pohode, ale potrebuju tu disketu, aby se mi priste nestalo ze sice nabootoju do dosu, ale bez zprovoznenych cdrom mechanik a tudiz wokna nenainstaluju.. a spousteni driveru cdromky a mscdexu uz jsem davno zapomnel.-

    2all: Uz nic neposilat. Diky

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Jey
    80gb barracudu iv, a disk mam vcelku, takze jedna partition.

    na disk se dostanu z dosu v pohode, ale potrebuju tu disketu, aby se mi priste nestalo ze sice nabootoju do dosu, ale bez zprovoznenych cdrom mechanik a tudiz wokna nenainstaluju.. a spousteni driveru cdromky a mscdexu uz jsem davno zapomnel.-

    2all: Uz nic neposilat. Diky
    já to myslel tak, že když tam máš fat32, tak se tam dostaneš z DOsu, což by šlo blbějc, kdybys tam měl NTFS....jinak na těch 80gb už je lepší a rychlejší NTFS...

  10. #10
    Member
    Založen
    13.10.2002
    Bydliště
    Poděbrady,UPCE
    Příspěvky
    394
    Vliv
    268

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kukla Kuklovič
    Citace Původně odeslal Jey
    80gb barracudu iv, a disk mam vcelku, takze jedna partition.

    na disk se dostanu z dosu v pohode, ale potrebuju tu disketu, aby se mi priste nestalo ze sice nabootoju do dosu, ale bez zprovoznenych cdrom mechanik a tudiz wokna nenainstaluju.. a spousteni driveru cdromky a mscdexu uz jsem davno zapomnel.-

    2all: Uz nic neposilat. Diky
    já to myslel tak, že když tam máš fat32, tak se tam dostaneš z DOsu, což by šlo blbějc, kdybys tam měl NTFS....jinak na těch 80gb už je lepší a rychlejší NTFS...
    vcem je to lepsi?takovej rozdil to zas neni nebo jo?
    MSI K7T 266Pro 2, AMD Duron 1300 128MB DDR, HDD Western Digital 800JB 80GB 7200rpm 8MB cache + Maxtor 20GB 5400rpm, CD-RW Liteon LTR-40125S 40x/12x/48x, monitor 17" ADI M700

    HP nx6110 neboli noťas

  11. #11

    Standardní

    Citace Původně odeslal Krupa
    vcem je to lepsi?takovej rozdil to zas neni nebo jo?
    to záleží na tom, čemu říkáš "takovej rozdíl". NTFS je úplně jinej filesystem a jeho výhody jsou hlavně viditelný při práci s mnoha malejma souborama a velkejma partitions...proč myslíš, že ve win2k + xp nejde udělat fat32 partition větší než 32gb ...protože nepředpokládal, že někdo bude chtít mít tak velkou partition na fat32...

  12. #12

    Standardní

    Keby niekomu chybala nejaka bootovacka... http://www.bootdisk.com
    1: Asus P2B 1.10 • Celeron 1100@1364/1.8V • 512MB SDRAM • Samsung SP1213N+WD AC28400 • Toshiba XM-6402B+SD-M1212 • PowerColor AR2L Radeon 9100 64MB • 3C900-Combo • Bt848A • ASB-3940UA • AWE-64 • DTK PTP-3007 • VisionMaster 405 • Umax UC630 • Star LC24-200 Colour 2: PCPartner TXB820DS • Cyrix MII PR300/1.8V • 256MB SDRAM • 2xSamsung HD400LD+IT8212F • Accesstek CW4001 • LS-120 • Mystique 4MB • Millennium II 4MB • 3C509 • CMI8329A+Dream MIDI • ADI ProVista E44 • SyncMaster 203B Notebook: DTK FortisPro TOP-5A • P166MMX/1.8V • 80MB EDO • Hitachi 5K80 40GB • 12,1" TFT Router: A-Trend ATC-1425B • i486DX 50@33/5V • 48MB FPM • WD AC14300 • UMC UM9003F • HP PC LAN 16/TP+ Car: Mazda 323P BA • Z5 1489ccm, 65kW@5500rpm, 134Nm@4000rpm

  13. #13

    Standardní

    Citace Původně odeslal Kukla Kuklovič
    to záleží na tom, čemu říkáš "takovej rozdíl". NTFS je úplně jinej filesystem a jeho výhody jsou hlavně viditelný při práci s mnoha malejma souborama a velkejma partitions...proč myslíš, že ve win2k + xp nejde udělat fat32 partition větší než 32gb ...protože nepředpokládal, že někdo bude chtít mít tak velkou partition na fat32...
    Jj, navic s FAT32 na 80gb disku budes mit dost velkou ztratu kapacity diky zpusobu ukladani filu a taky ta fragmentace...

    Mj. pokud vim, tak XPcka maji bootovatelny CD, takze bys je mohl nainstalit i bez systemu. A k te diskete - staci si jednoduse na systemovou disketu libovolnych Win9x prihrat mscdex a nejakej ovl. cdromky, pridat radky do configu a autoexecu a jede to...

  14. #14
    Senior Member mince
    Založen
    23.02.2003
    Bydliště
    Bratislava,Slovnaft(C2H4O)
    Příspěvky
    695
    Vliv
    266

    Standardní

    je to dokazane a sam microsoft tvrdi ze pokial pouzivate NT systemy a date ich na NTFS maju vedsiu stabilitu ako FAT
    MSI GX700

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. ASUS A7N8X - tipy, problémy
    Založil poussin v sekci fóra NVIDIA čipové sady
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 29.01.2003, 08:19

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •