Výsledky 1 až 1 z 1

Téma: Dotaz na zálohu konfigurace AP WP54AG, dotaz na nastavení

  1. #1
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Příspěvky
    1 404
    Vliv
    289

    Standardní Dotaz na zálohu konfigurace AP WP54AG, dotaz na nastavení

    1

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat.. mám v plánu měnit nastavení AP, jde o Compex WP54AG a rád bych ho(nastavení) zálohoval ideálně včetně WEP klíčů, abych případně nemusel otravovat providera, ať mi je ve svém čase(kterého nemá nazbyt a rád by zrovna nebyl) znovu nastaví. K AP mám přístup přes webové rozhraní, tedy z toho vyplývá, že i přes telnet, ssh(tyto dvě věci ale neovládám).

    Zkoušel jsem exportovat konfiguraci nástrojem ve webovém rozhraní,ale v uloženém souboru právě WEP klíče chyběly. Za = tam byl vždy 1 nečitelný znak, což, předpokládám ty klíče být nemohly, byly by delší.

    Ještě mě napadlo na obrazovce, viz obrázek, pokud dám apply(nikdy jsem to zatím nezkoušel), nebudou tam ty WEP klíče vypsané? Bojím se kliknout na apply, aby mi to nevymazalo nastavené WEP klíče stávající.

    Nebo ty klíče(logicky) nikde nezjistím a jsou uloženy v paměti AP v nějaké šifře(moje hypotéza)?

    --------------------------------------------

    2

    Pak jsem se chtěl ještě zeptat, z manuálu (zde http://www.cpx.cz/dls/WP54AG_linux/U..._WP54AG-CZ.pdf) jsem to nevyčetl. Pokud přepnu AP do módu Wireless routing client, budu mít možnost nastavit APčku IP adresu z rozsahu 10.x.x.x(síť providera), dále aby routovalo do mé vnitřní sítě 192.168.x.x(rád bych rozjel přidělování IP z tohoto rozsahu přes DHCP APčka)? Podporuje to tento kus HW? Je to logicky možné nastavit?

    EDIT: všechno šlo bez problému, bál jsem se toho zbytečně. Klíče tam zůstaly i při změně módu. Navíc si je šlo přímo v nastavení konfigurace zobrazit a opsat.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Propojení AP a routeru - kabel, nastavení DHCP
    Založil Iceman v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 05.03.2008, 21:47
  2. Nastavení AP
    Založil Chuck v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 25.10.2006, 09:39
  3. Apache server - dotaz k nastaveni
    Založil Nakadah Al Jaffa v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 10
    Poslední příspěvek: 06.01.2006, 17:02
  4. Nastavení konfigurace pamětí v AMIBIOSU
    Založil Don Pablo v sekci fóra BIOSy
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 14.12.2005, 17:56
  5. Pripojeni do site pres 2 AP
    Založil arakain v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 07.06.2005, 20:56

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •