Výsledky 1 až 25 z 163

Téma: OLED/AMOLED panely na ceste

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #26
    Senior Member Avatar uživatele Mikus
    Založen
    21.04.2003
    Bydliště
    radši už ne v ČR
    Příspěvky
    856
    Vliv
    268

    Standardní Re: OLED/AMOLED panely na ceste

    No do komína kvúli tomu nepolezu, verím ti . Po pravde receno, kdyz jsem to psal, tak me napadlo, jestli není taky urcitý predpoklad, ze by tekuté krystaly treba tuhly ve své poloze, kdyz se dlouho nepohybují. Pak jsem si ale rek, v zivote jsem neco takového nevidel, tak to asi nebude. Ale kdyz teda rikás... Doved bych si tady predstavit, ze nekteré zárivky, co tyhle displeje podsvetlují, nemaj dostatecne potlacené UV nebo nejaké jeste vyssí zárení a zanechalo to stopy na plastovém krytu podle toho, jak to ty LC propoustí nebo ne. Nebo je to precitlivelý plast, co se zakaluje i jen normálními zbytky tohodle zárení, jak ho maj vsechny zárivky. Co to je za monitor a jak ho más dlouho?

    Jinak vcera jsem mel mezi postou výrocní almanach od Rutroniku (maj 40 let) a tam mj. clánek o historii elektronických plosných displejú od prvních sériových obrazovek pocátkem 40. let az po dnesek a písou tam mj. tohle:

    Dnes se rozlisují ploché panely na základe rúzných technologií jako LCD, PALCD, ELD, VFD, FED, OLED (uz chybí jen ODS a KSCM ). S OLED se pojí velké nadeje a scénária nasazení, protoze umoznují ohebné zobrazovací prvky, vyznacují se velmi sirokými zobrazovacími úhly a jsou samosvítící, tzn. nepotrebují osvetlení pozadí. Pouze v zivotnosti nemúzou zatím s dosavadními LCD drzet krok.
    Naposledy upravil Mikus; 07.12.2013 v 20:04.
    .
    Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu bránit vaše právo říkat to. - podle Voltaira
    Moudřejší ustoupí. Věčné toť slovo. Založilo světovládu hlouposti. - Marie von Ebner-Eschenbach
    .
    Nechci žít ve světě, kde se všechno, co dělám a říkám, zaznamenává. - Ed Snowden

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jak spustit z příkazového řádku Ovládací panely
    Založil Matio v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 07.09.2006, 10:01
  2. IE 6 a panely
    Založil celebris v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 26.07.2006, 10:32
  3. pocet znakov v ceste...
    Založil debo1 v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 20.11.2005, 00:37
  4. Ako odstranit MSI panely z nastavenia obrazovky
    Založil kju v sekci fóra Základní desky
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 24.07.2005, 20:52
  5. WIN 2000 Server - ovladaci panely
    Založil Braindead v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 28.01.2004, 21:05

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •