Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: problem s ASUS V8420 Deluxe - VYRESENO

  1. #1

    Standardní problem s ASUS V8420 Deluxe - VYRESENO

    ahojte, mam takovy problem s touto kartou. Neni asi niktera zavazny, ale presto me to stve. Karta je nainstalovana, ovladace od Asusu a vsude v systemu je brana jako V8420 Deluxe. Chci ovsem nainstalovat Smart Doctor na monitorovani teploty a tak, ale instalace se mi ukonci hlaskou ze nebyla nalezena zadna Asus grafika Diky za pomoc

  2. #2

    Standardní

    no problem jsem castecne vyresil SpeedFanem ale i tak je to blby ze utilita od ASUSu mi pise ze nemam ASUS grafickou kartu kdyz ji mam

  3. #3

    Standardní

    A jses si jistej, ze mas spravnou verzi Smart Doctora? Ja mam takovej dojem, ze jich Asus delal vic verzi pro urcite rady karet s HW monitoringem (respektive mel jsem tuhle kartu doma taky na par dni a musel jsem stahovat vice verzi Smart Doctora, taky mi na nekterych nefungovala)
    Dell E6400 (P8400, 4GB RAM, 500GB 7.2k, NVidia Quadro NVS 160M, Wifi, BT, DVDRW, LED WXGA+)
    Dell XPS 1330 Red (T7300, 2GB RAM, 160 GB 7.2k, NVidia GeForce 8400M GS, Wifi, BT, LED WXGA, DVDRW)
    IBM T42 (Dothan M745, 1.5GB RAM, 160GB 5.4k, R9600, Wifi, BT, SXGA+, DVDRW)
    Nikon D90 + MB-D80, Nikon18-200VR, Nikon 80-200/f2.8, Nikon SB-900, Lowepro, Tenba, Kata, ...
    http://www.atty.cz/ - Pražský e-shop a prodejní kancelář e-cigaret

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal tiktak
    A jses si jistej, ze mas spravnou verzi Smart Doctora? Ja mam takovej dojem, ze jich Asus delal vic verzi pro urcite rady karet s HW monitoringem (respektive mel jsem tuhle kartu doma taky na par dni a musel jsem stahovat vice verzi Smart Doctora, taky mi na nekterych nefungovala)
    no tak ja to vyzkousim, ja dal download primo u te grafiky a tam to hodilo vsechen soft k te grafice a mas pravdu ze tam bylo vic tech verzi tak vyzkousime

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal tiktak
    A jses si jistej, ze mas spravnou verzi Smart Doctora? Ja mam takovej dojem, ze jich Asus delal vic verzi pro urcite rady karet s HW monitoringem (respektive mel jsem tuhle kartu doma taky na par dni a musel jsem stahovat vice verzi Smart Doctora, taky mi na nekterych nefungovala)
    Tak jo diky moc. To jsem netusil ze budu muset stahnout jinou STARSI verzu aby mi to slo

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •