Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: praskani v GTA + soft na zjisteni kvality vystupu

  1. #1

    Standardní praskani v GTA + soft na zjisteni kvality vystupu

    Zdar, mam mensi problem se zvukem v San Andreas. Neustale mi jde z repraku praskani. Zkousel jsem nejnovejsi ovladac ke zvukovce a nic se nezlepsilo. Pri pousteni hudby nebo filmu je vse ok, dela to jen v San Andreas.

    Dale jsem jednou cetl o softu, kterej pri propojeni kablikem z vystupu zvukovky na vstup umi zanalyzovat kvalitu vystupu. Nemuzu si vsak vzpomenout jak se jmenuje. Poradte pls.

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Marek
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Home - PU, Skola - TT
    Příspěvky
    1 076
    Vliv
    276

    Standardní Re: praskani v GTA + soft na zjisteni kvality vystupu

    Citace Původně odeslal max2
    Zdar, mam mensi problem se zvukem v San Andreas. Neustale mi jde z repraku praskani. Zkousel jsem nejnovejsi ovladac ke zvukovce a nic se nezlepsilo. Pri pousteni hudby nebo filmu je vse ok, dela to jen v San Andreas.

    Dale jsem jednou cetl o softu, kterej pri propojeni kablikem z vystupu zvukovky na vstup umi zanalyzovat kvalitu vystupu. Nemuzu si vsak vzpomenout jak se jmenuje. Poradte pls.
    praska mi to tiez je to chyba hry.Ale praska to tusim len ked stiahnem HW akceleraciu zvuku.Ked je naplno tak to nepraska ale zas obcas vypadavaju zvuky,hlavne ked prsi.
    C2D @ 3GHz + Ninja || 2GB RAM || Wide 20" p-mva LCD || M-Audio revo 5.1 || Sennheiser HD595 || Logitech G5 mouse

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •