Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Nečekaně se po zapnutí notebooku oběvil vadný pixel.

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    05.11.2004
    Bydliště
    Praha ,Stodůlky
    Příspěvky
    62
    Vliv
    239

    Standardní Nečekaně se po zapnutí notebooku oběvil vadný pixel.

    Tak rychle ať to mám za sebou.Sice budu vypadat asi jako pablb ale radši se optám:
    Dnes jsem teď zapnul notebook.A vypadá to že v rohu tam mám vadný pixel v levým rohu.
    Jak se to pozná?je nějaký specializovaný program na test LCd nebo přímo na LCD v notebooku?
    Byl tam takový jakoby flíček v rohu a při startu Windows kde t je pak modré tam byl flek furt stejný.
    Ach jo z ničehonic a včera ještě dobrý.
    Doufám že to není nějak zničený ale nevím čím?Ničím na ten displej netlačím ani nijak nepoškozuju.
    Jo šíří se to pak nějak rychleji.Vím e to bude znít blbě ale nemůže se ten jedne pixel rozšířit na jiné?Jsem hlupák vím, ale vidím to poprvé.
    Dík za radu
    Nvidia by Powered Games.
    Nvidia fanda built by Nvidia

  2. #2

  3. #3

    Standardní

    určitě to bude mrtvej pixel ( nebo sub pixel) , můžou se objevit z ničeho nic, jako ve tvém příkladě. Jestli se z něm můžou rozšířit ? Takhle bych to neforumloval ale můžou přibýt další bez ohledu na předchozí.
    Pašák erda.

  4. #4

    Standardní

    existuje test, treba NOKIA TEST MONITOR nebo tak nejak, ale kdyz se na ten pixel kouknes lupou budes mit hned jasno, nejspis to je vadny pixel, ale s tim nic nenadelas, to se proste stava...
    AMD Athlon XP 1800+@max 2652Mhz 12x219 prime stable ( jen an chvili ( nestiham chladit)) AXDA1800DLT3C9595336250067 JUIHB0320WPMW ::: NEXUS AXP-3200 + Cooler-Master TLF-R82-ER ::: Arctic Silver Ceramique ::: CORSAIR 2x512MB DDR (219Mhz 5-3-3-2,5 ) ::: ABIT NF7-S ::: HDD MAXTOR 160GB 7200rpm 8MB SATA ::: HDD MAXTOR 80GB 7200rpm 2MB PATA ::: ASUS Radeon 9700 128MB nonOC ::: LG GSA-4160 ::: OEM Fortron 420W s 12cm Akasa FAN ::: FDD NEC ::: CASE Fortrex :::

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •