Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Zvukový kodek Azalia 5.1 na doskách Gigabyte

  1. #1

    Standardní Zvukový kodek Azalia 5.1 na doskách Gigabyte

    Mám problém s doskou Gigabyte GA-8I915P Pro na ktorej je integrovaný zvukový kodek Azalia C-Media 9880. Keď túto zvukovku nainštalujem v nastaveniach hlasitosti prehrávania mám iba 4 položky - Volume Control, Wave, SW Synth, CD Audio. Potrebujem tam dostat Line In. Ovládače som stiahol najnovšie aj inštaláciu som urobil presne ako je to v návode. Ani v nastaveniach mixera som nikde nenašiel možnosť túto položku zapnúť. Pracujem ako technik a zostavil som uz viacej zostav s touto doskou a všade je to rovnaké, ani na technickej podpore nevedeli poradiť, ale vraj sa už s týmto problémom stretli. Viete niekto kde by mohla byť chyba. Dík

  2. #2
    Senior Member VIP Avatar uživatele Arteee
    Založen
    16.12.2002
    Bydliště
    Hey Prague
    Příspěvky
    1 767
    Vliv
    280

    Standardní

    No tak to jednoznačně vypadá na problém ovladačů ... Pokud není ten slider vidět, a nejde ani zapnout pomocí "upřesňujících zařízení" (či jak to widle mají pojmenované), tak je jasné, že ovladač tuto fci(ovladání tohoto kanálu) nemá.

    Řešení: podívat se na NETu, jestli někdo už nenapsal vlastní ovladač nebo si ho napsat sám .... Nic jiného mě teď nenapadá. :/
    BA95 positive
    Jen mrtví poznají konec války. Platón

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •