Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: LCD EIZO FlexScan L568 - jaký je?

  1. #1

    Standardní LCD EIZO FlexScan L568 - jaký je?

    Doposavad jsem měl Sony E220, ten mi ale odešel, ve značkovém servisu mi řekli, ze si s tím neví rady, jejich navrhované řešení, výměna hlavní desky (cca 10 000 Kč), se mi moc nelíbí...
    Takže řeším dilema co dál, zda CRT či LCD...
    Kvalitních 17" CRT se v nabídkách už moc neobjevují, ikdyž se stále vyrábí, devatenástku nechci, nemám na ni místo. Začal jsem tedy uvažovat o LCD, jako favorit je EIZO FlexScan L568.
    Požaduji od něj především barevnou kalibrovatelnost a maximální věrnost barev, odezve mne příliš netrápí. Primárně je totiž určen pro práci s obrazem (Photoshop), tzn. aby to, co vidím na LCD se minimálně lišilo od toho, co vyleze na papír (osvit ve fotolabu).

    Pokud někdo v okolí ValMezu toto LCD má (případně L76, rád bych se na něj podíval...
    WS - iPentium D 945+ 3,4 GHz | self - made water cooling | Asus P5WD2 Premium | Transcend DDR2 2GB (2x1GB/800) | Matrox Millenium P650 | EIZO FlexScan L568 (17") | Hitachi HDT72250VLA380 (4x 250GB SATA2 - RAID 0 + 10) | LG GSA-4163B | Logitech Internet Navigator Keyboard | Logitech MX1000 Laser | Aver TV | Adaptec AHA 2940AU | CanoScan FS4000US | HP 930c | MSI Bluetooth USB |
    NB - Asus V1S

  2. #2

    Standardní Re: LCD EIZO FlexScan L568 - jaký je?

    Citace Původně odeslal kamil
    Požaduji od něj především barevnou kalibrovatelnost a maximální věrnost barev, odezve mne příliš netrápí. Primárně je totiž určen pro práci s obrazem (Photoshop), tzn. aby to, co vidím na LCD se minimálně lišilo od toho, co vyleze na papír (osvit ve fotolabu).

    Pokud někdo v okolí ValMezu toto LCD má (případně L76, rád bych se na něj podíval...
    L568 je špičkový monitor ve své třídě,ale tvým požadavkům by už nemusel vyhovovat - měl bys raději volit Eizo CG18 -- S-IPS panel s kalibrační sondou
    prof. Orfanik - vědeckotechnický revolucionář

  3. #3

    Standardní

    ten by se mi sice velice líbil, ale mne už se zdá být mnoho necelých 18 za L568. Tuším, že kalibrační sonda není součástí dodávky, stojí o něco vic než samotný L568...
    doposavad jsem kalibrační sondu nepoužíval ani u CRT, používal jsem ICC dodané k zařízení, s výsledky jsem byl spokojen...
    WS - iPentium D 945+ 3,4 GHz | self - made water cooling | Asus P5WD2 Premium | Transcend DDR2 2GB (2x1GB/800) | Matrox Millenium P650 | EIZO FlexScan L568 (17") | Hitachi HDT72250VLA380 (4x 250GB SATA2 - RAID 0 + 10) | LG GSA-4163B | Logitech Internet Navigator Keyboard | Logitech MX1000 Laser | Aver TV | Adaptec AHA 2940AU | CanoScan FS4000US | HP 930c | MSI Bluetooth USB |
    NB - Asus V1S

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    09.10.2002
    Bydliště
    billiardový stôl
    Příspěvky
    2 339
    Vliv
    292

    Standardní

    tak, tak... CG su uplne super. Po skalibrovani a fyzickom porovnani s natlackami je to takmer to super. Dokonca chlapci si ho chvalia tak, ze je ako BARCO hned vedla...

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal kamil
    ten by se mi sice velice líbil, ale mne už se zdá být mnoho necelých 18 za L568. Tuším, že kalibrační sonda není součástí dodávky, stojí o něco vic než samotný L568...
    doposavad jsem kalibrační sondu nepoužíval ani u CRT, používal jsem ICC dodané k zařízení, s výsledky jsem byl spokojen...
    Tak to myslím, že dnes v této cenové kategorii nic lepšího než L568 neseženeš
    prof. Orfanik - vědeckotechnický revolucionář

  6. #6

    Standardní

    No nejde jenom o to, jestli za tu cenu seženu či neseženu, ale aj o to, jestli se věrnost barev (bez hw sondy, za předpokladu správně nastavené správy barev) přiblíží vysledku, u CRT to šlo....
    WS - iPentium D 945+ 3,4 GHz | self - made water cooling | Asus P5WD2 Premium | Transcend DDR2 2GB (2x1GB/800) | Matrox Millenium P650 | EIZO FlexScan L568 (17") | Hitachi HDT72250VLA380 (4x 250GB SATA2 - RAID 0 + 10) | LG GSA-4163B | Logitech Internet Navigator Keyboard | Logitech MX1000 Laser | Aver TV | Adaptec AHA 2940AU | CanoScan FS4000US | HP 930c | MSI Bluetooth USB |
    NB - Asus V1S

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •