Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: DVD RW - a problem s prepnutim regionu na cesky

  1. #1

    Standardní DVD RW - a problem s prepnutim regionu na cesky

    ahoj


    prisla mi DVDRW LG a zena za kazdou cenu ze se musi podivat na americke DVDcko. Rikal jsem ji, ze si tim vyplytvam jedno prepnuti ze 4 ale ze to prej musi videt. Mno tak jsem to DVD dal do mechaniky a a ono se to prehralo bez upozorneni.

    Mno jo

    ale dnes jsem si tam dal nase ceske DVD a hned hlaska o autorskych pravech a jinem regionu atd

    Zkousel jsem to prepnout ale napise mi to abych se ujistil, zda na to mam prava a zda mam v DVD romce DVD s danym regionem.

    Proste nejde a nejde

    edit : ted je tam nastaveny region 2, coz by melo byt snad nas region ale stale mi to pise ty blby hlasky

    edit2 : Ted kdyz tam dam zpet to USA DVD tam mi to hned nabizi zmenu regionu zpet na 1. Nechapu proc mi ted nejde prehrat ani jeden region.

    Proste mam tam ted region 2. DVDcka s regionem 2 nejdou vubec prehrat a jedine co mi jde, je prepnout to zpet do regionu 1 a pak prehrat to americke DVD. Nechci s tim moc experimentovat pac mam uz jen 3 zmeny k dispozici

    grrrrrr
    Všeho chuť

  2. #2

    Standardní

    takze jeste par info


    Na jinem PC kde mam taky DVD mam ceskou republiku pod regionem 2 a USA pod region 1.

    Na tomto problemovem to mam obracene. Nechapu jak je to mozne.


    Kdyz na tom druhem PC/tom co jede v pohode/ dam DVDdisk z USA napise mi to ze aktualne je nastaven region 2 a zda chci prepnout na region USA 1


    Na tomto problemovem mam nastaven region 2 a v ramci moznosti prepnuti mi to nabizi ceskou republiku region 1 / navic je tam dvakrat pod sebou, vzdy jako region 1/

    kazdopadne at delam co delam, ceske DVD na tom nespustim

    chyba byla asi v tom, ze jsem tam pustil jako vubec prvni DVD original jeden ktery byl dovezen z USA, nebo nevim cim jinak by to bylo

    jeste tam mam stale 3 moznosti zmeny

    nevite co s tim


    Je to DVD RW zakoupena v CR a jedna se o tento typ
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=29568
    Všeho chuť

  3. #3

    Standardní

    zkousel jsem to i v jinem PC a to same


    mam tam dany region 2 a kdyz tam dam DVD region 2 tak to v media playeru pise

    Program Windows Media Player nemůže přehrát tento disk DVD, protože došlo k problému s digitální ochranou autorských práv.

    nechapu jake problemy s autorskymi pravy

    vsechno to jsou originaly kupovane u nas v beznych obchodem typu Tesco, Hypernova atd
    Všeho chuť

  4. #4
    Moderátor mince Avatar uživatele peta303
    Založen
    21.09.2003
    Bydliště
    PHA 4
    Věk
    41
    Příspěvky
    2 415
    Vliv
    295

    Standardní

    Zkus to nastavit v nějakém SW (WinDVD, PowerDVD) a ne v Media Playeru...nic lepšího mě v tuto chvíli nenapadá.
    NB DELL E5480 (i5 7440HQ, 16 GB DDR4 Micron, 1 TB Micron M.2)
    PC Athlon X2 4600+, AC Alpine 64, ASUS M2A-VM, 4 GB DDR2 Transcend, HD2400 PRO, SB Live!, 3,5" TEAC, NEC ND-3520A, NEC AD-7203A, Transcend SSD 370 / 120, WD RED 2 TB, Fortron 400 PNF, EC ML-5410A, Chicony 2961, Genius NSO+, TESLA AZS 223 + TESLA ARS 1014, TESLA NC 470, TESLA SM 260, TESLA SM 261, TESLA B-101, HP 5820, 2x DELL 2009Wfp
    PC2 DELL Optiplex 3050 (i5 7500, 16 GB DDR4 Micron, HD5450, 500 GB Micron M.2, 2 TB 2,5" Seagate, DELL 2009Wt
    photo Nikon D90, Nikkor 18-70, Nikkor 24-120, Sigma 70-300, SB800

  5. #5

    Standardní

    Flashni tam nový firmware, určitě najdeš nějakej s freeregionem a budeš mít navždy po problémech.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •