Výsledky 1 až 10 z 10

Téma: Genius SW 5.1 Value - reproduktory

  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    38
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    303

    Standardní Genius SW 5.1 Value - reproduktory

    Našel jsme tady doma 2 krásný repráky Tesla od gramce a rád bych je dal místo levýho a pravýho repra v Genius SW 5.1 Value. Problém je v tom jestli to půjde. Ty Tesly jsou 4Ohm 4VA víc jsem na nich nenašel a o těch Geniusech jsem nenašel projistotu jen výkon a to je na nic . Vím že když mají repra menší impedanci než zesilovač, že se to dá odpálit, takže dá se s tím něco vymyslet?
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    41
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    309

    Standardní

    A proč je k tomu chceš připojovat, to ti nestačí ty původní? Vždyť sou s tim akorát problémy jak tu píšeš, stejně ti to IMHO hrát líp nebude.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    38
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    303

    Standardní

    No já si myslim že to určitě líp hrát bude, jinak bych to ani nedělal. Už jsem četl několik zkušeností, že výměna satelitů může dost výrazně prospět zvuku těhlech levnejch 5.1 sestav.
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal kecinzer
    A proč je k tomu chceš připojovat, to ti nestačí ty původní? Vždyť sou s tim akorát problémy jak tu píšeš, stejně ti to IMHO hrát líp nebude.
    podle mě to bude hrát určitě líp, a hlavně si muže vyměnit ten sub od geniusu, kdyby odpojil stávající měnič a sehnal si někde náký sub a zapojil ho ta uslyší rozdíl zaruřeně a jestli máš strach o tu impendaci, tak já mam doma genius 5.1 HT 8 ohm a když sem si udělal sub do auta 4 ohmo a zapojil na ty geniusi tak to hrálo normálně a měl sem to doma zapojený docela dlouho a bylo to bez problémů.když tak si můžete počíst tady - http://oc4um.murder.cz/viewtopic.php...=asc&start=105 a přečti si ten předposlední odstavec od Nooda!
    KOUPÍM POUŽITÉ LEVÉ VNĚJŠÍ SVĚTLO NA RENAULT 11 R.V. 1985

  5. #5
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    41
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    309

    Standardní

    Citace Původně odeslal Adio
    Citace Původně odeslal kecinzer
    A proč je k tomu chceš připojovat, to ti nestačí ty původní? Vždyť sou s tim akorát problémy jak tu píšeš, stejně ti to IMHO hrát líp nebude.
    podle mě to bude hrát určitě líp, a hlavně si muže vyměnit ten sub od geniusu, kdyby odpojil stávající měnič a sehnal si někde náký sub a zapojil ho ta uslyší rozdíl zaruřeně a jestli máš strach o tu impendaci, tak já mam doma genius 5.1 HT 8 ohm a když sem si udělal sub do auta 4 ohmo a zapojil na ty geniusi tak to hrálo normálně a měl sem to doma zapojený docela dlouho a bylo to bez problémů.když tak si můžete počíst tady - http://oc4um.murder.cz/viewtopic.php...=asc&start=105 a přečti si ten předposlední odstavec od Nooda!
    Já sem ho špatně pochopil, myslel sem že má Home Theater. Pak je to jiná no. Je jasný že mu to pomůže
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  6. #6

    Standardní

    no voni ani ty Home Theather nejsou nijak výstřední, hlavně tim zahuhlaným subem
    KOUPÍM POUŽITÉ LEVÉ VNĚJŠÍ SVĚTLO NA RENAULT 11 R.V. 1985

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    38
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    303

    Standardní

    Takže sem to předělal a můžu to jenom doporučit. Místo pravýho a levýho satelitu sou teď Tesla repráky od starýho gramce a zvuk je úplně o něčem jiným. Konečně to hraje i středy a celkově je zvuk monohem plnější .
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

  8. #8

    Standardní

    to je jasné
    ale zajímalo by mě aspoň jaký průměr maj ty repráky v bedně - typ si domyslím
    DIY projekty reprobeden, subwooferů a zesilovačů: http://audioweb.cz

  9. #9

    Standardní

    Citace Původně odeslal Peca-on-line
    Takže sem to předělal a můžu to jenom doporučit. Místo pravýho a levýho satelitu sou teď Tesla repráky od starýho gramce a zvuk je úplně o něčem jiným. Konečně to hraje i středy a celkově je zvuk monohem plnější .
    no a já ti říkám kup si jeden basák od tesly na www.tvm-valmez.cz a udělej si bednu na ten reprák a zapoj ho místo reproduktoru co máš subwoofer a pak uslyšíš rozdíl
    KOUPÍM POUŽITÉ LEVÉ VNĚJŠÍ SVĚTLO NA RENAULT 11 R.V. 1985

  10. #10
    Senior Member Avatar uživatele Peca-on-line
    Založen
    24.01.2004
    Bydliště
    Trutnov
    Věk
    38
    Příspěvky
    2 612
    Vliv
    303

    Standardní

    Citace Původně odeslal Adio
    Citace Původně odeslal Peca-on-line
    Takže sem to předělal a můžu to jenom doporučit. Místo pravýho a levýho satelitu sou teď Tesla repráky od starýho gramce a zvuk je úplně o něčem jiným. Konečně to hraje i středy a celkově je zvuk monohem plnější .
    no a já ti říkám kup si jeden basák od tesly na www.tvm-valmez.cz a udělej si bednu na ten reprák a zapoj ho místo reproduktoru co máš subwoofer a pak uslyšíš rozdíl
    No to bude možná další krok , až se sejdou čas, nálada a peníze .

    2antonio: teď sem nějak nepochopil který repráky myslíš?
    Děkovat mi kromě karmy můžete také v BTC: 1JVRVYsWRYFb9AajzoHRVnmqjgpBjYmykr

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •