Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Poradtce jakej ACER LCD koupit do firmy

  1. #1

    Standardní Poradtce jakej ACER LCD koupit do firmy

    otec si chce koupit LCD, tak bych se chtel poradit jakej typ by byl pro nej dobrej. Otec nebude hrat zadny hry, ani se divat na filmy, proste jen na nem dela kazdej den, tak chcu aby si nestezoval. Cena neni az tak rozhodujici, ale myslim ze do tech 16 000kc by ste me mohli neco pomoct vybrat-diky
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  2. #2

    Standardní

    Ja mam AL 1721 a ten se mi zda v klidu. Vsichni kamosi rikaji je v klidu , ja si to taky myslim,ale muj nazor hodne v uvozovkach,protoze jsem na tenhle monitor preskocil z 14" siemense.

    Tenhle monitor ma dobry hlacvne to,ze ma jak vga tak dvi . Proto jsemzvolil tenhle, na mym komplůu dvi nemam,ale do budouctnosti pocitm,ze budu mit i dvi.

    One more turn, one more turn, one more turn .....

  3. #3

    Standardní

    Citace Původně odeslal almanil
    Ja mam AL 1721 a ten se mi zda v klidu. Vsichni kamosi rikaji je v klidu , ja si to taky myslim,ale muj nazor hodne v uvozovkach,protoze jsem na tenhle monitor preskocil z 14" siemense.

    Tenhle monitor ma dobry hlacvne to,ze ma jak vga tak dvi . Proto jsemzvolil tenhle, na mym komplůu dvi nemam,ale do budouctnosti pocitm,ze budu mit i dvi.
    jo diky za typ
    °°PC již nemám, na svém 12" Thinkpadu nejde hrát, takže se výhradně věnuji jen své práci a to prodeji koupelnvého vybavení a koupelnového nábytku přes e-shop KOUPELNY-CZ.cz , njn co nadělám°°

  4. #4

    Standardní

    Acer AL1711 - nízká spotřeba, hmotnost, vysoký kontrast. víceméně podobný s 1721 ale o něco levnější a lépe k sehnání
    Nikdy neměj strach ze stínů. Prostě znamenají, že někde na blízku svítí světlo.
    PHOENIX II
    || C2Q Q9300@3225MHz || Gigabyte P35-DS4 2.0 || 4GB DDR2 A-Data EE 1066 || Gigabyte GTX560 1GB || Intel SSD 320 40GB + WD 250GB || 24" HP LP2465
    NAS cube || INTEL D510MO Mount Olive || 1GB DDR2 ZEPPELIN 800 || Samsung EcoGreen 1TB RAID 1 + WD 640GB
    ThinkPad X60s || CoreDuo L2400@1,66GHz || 2GB DDR2 || 80GB SSD Intel X25-M || 12" XGA || Patriot X-Porter 200x 16GB
    Canon EOS 1D Mark II || 16-35/2,8L || 50/1,8 || 70-200/2,8L IS || SpeedLight 580EX II || http://www.jakubgeier.com

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •