Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Problem - prestaly svitit LEDky na bedne

  1. #1

    Standardní Problem - prestaly svitit LEDky na bedne

    Ahoj, zkusil jsem nejdriv se svym problemem stesti primo v threadu o desce 8KRA2+, ale mozna se to ani tak nemusi tykat desky:

    PC se mi zniceho nic vypnulo (a to se mi uz pekne dlouho nestalo) a pote co jsem jej znovu nastartoval, tak sice bezi vsechno na prvni pohled v pohode....ale nesviti mi ani jedna LEDka na bedne (tj. ani zelena na zapnuti ani cervena na hdd)!!
    Jasne, je to blbost, ze s tim otravuju a do PC jsem jeste nemel cas se podivat (pochybuji ze ale neco uvidim), ale nejak se mi to nezda.
    Myslite ze je na vine deska nebo zdroj (300W KME)?
    Potkalo tohle uz nekoho z vas?
    Mam obavu ze to je deskou, ze se louci a nerad bych aby vzala sebou jeste neco.
    Diky za tipy.
    Mam desku 8KRA2+ (a v ni o/c Barton 2600).

    Dodatek: Na prvni pohled jsem na desce neshledal zadny problem, znovu odpojil a zapojil kabely a nic se nezmenilo. Bohuzel nemam zkousecku, tak nedovedu zjistit jestli je zavada v konektoru na desce, anebo shorely obe diody (je to vubec mozne?). Takze by me spis zajimaly zkusenosti a tipy.Stalo se neco podobneho i vam?

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Lada Kolar
    Založen
    15.05.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    38
    Příspěvky
    508
    Vliv
    263

    Standardní

    nejspis diody, na R3 Neon Light se mi stalo neco podobnyho, zkus tam pipojit jiny a uvidiš
    Some parts of this post may be considered violent or cruel

  3. #3

    Standardní

    to je opravdu podivny, LEDky toho podle mejch skusenosti vydrzi az nehorazne moc spis se koukni jetli se ti v kasli neco neuvolnilo a nespalo a nejak nevitrhlo kabilky z bordu(soudim podle toho vypnuti a zapnuti kompu )...

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal rehor1
    to je opravdu podivny, LEDky toho podle mejch skusenosti vydrzi az nehorazne moc spis se koukni jetli se ti v kasli neco neuvolnilo a nespalo a nejak nevitrhlo kabilky z bordu(soudim podle toho vypnuti a zapnuti kompu )...
    Tak v bedne je na prvni pohled vsechno v poradku, vsechny kabely jsou kde maji bejt. Takze budu shanet nejaky jiny ledky na test (jaky?). Zatim jsem bednu nerozebiral tak moc, aby se dostal primo az k tem ledkam a zjistil co jim je, protoze to neni zas tak jednoduchy.

  5. #5

    Standardní

    Mne se zas stava, ze mi prestane svitit ledka, indikujici zapnuti pc, znicehonic prestane svitit a po nejake dobe, i nekolika hodinach se zase rozsviti.

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    04.12.2002
    Bydliště
    od Prahy na východ
    Věk
    42
    Příspěvky
    692
    Vliv
    273

    Standardní

    Citace Původně odeslal Lada Kolar
    nejspis diody, na R3 Neon Light se mi stalo neco podobnyho, zkus tam pipojit jiny a uvidiš
    mne sa na mojej NeonLight stalo to iste, ta supersvietiva modra led prestala svietit ked som ju chcel trocha stlmit. dead, tak som ju musel vymenit za novu
    intel C2D6320@3395MHz (485x7), TTSonicTower+CollaboratoryLiquidPro, Abit IP35PRO, Sapphire 3850, 2x2GB A-Data EE, WD5000AAKS + Spinpoint 160GB + OCZ Core2, Nec, Corsair 520W, zabalene v 3R NeonLigt Black. Logitech Dualooptical, MX510, Hyundai Q790 + 24" Dell 2407WFP
    PrsonlDidžitlEjsistnt Compaq iPaq 3870, komjunikejtor glofiish X500+

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •