Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Jde obnovit format disku udelany v Partition magic ?

  1. #1

    Standardní Jde obnovit format disku udelany v Partition magic ?

    Omylem jsem dal zformatovat systemovy disk v PM8. Je nejaka sance to obnovit ? Nemel jsem zapnutou kontrolu sektoru, takze cely format probehl behem cca 3s.

  2. #2
    Moderátor Avatar uživatele daso
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha, Ceska Lipa
    Příspěvky
    2 462
    Vliv
    293

    Standardní

    utility na obnovu dat existuji. nemel by byt problem je vytahnout. hlavne na ten disk nezapisuj.
    (get data back, unerase, easy recovery, r-studio,..)
    ASRock ALiveNF6P-VSTA | AMD Athlon64 (Orleans) 1,8@2,4 GHz 1,4 V | 2,5 GB DDR2 | nVIDIA GeForce 7600 GS | MAXTOR DM10 250 GB | LG GSA-4165B
    ---
    ◄ ΔΑςΙΔ ΒΟΩΙΕ ►
    On the 8th day God created David Bowie.

  3. #3

    Standardní

    No, ja jsem pripojil S-ATA disk, na ktery jsem chtel prekopirovat puvodni partition. /Disky jsou stejne velke, akorat jine rozhrani/.

    Na disku 2 jsem zalozil Partition a po provedeni jsem chtel disk formatovat. Ale nevsiml jsem si, ze jsem pak prepnul na disk 1 a tudiz jsem provedl format na disku 1

    Delal jsem to z disket PM pod DOSem. Nastesti jsem mel zapnute, aby se neprovadela kontrola sektoru, takze to asi jenom smazlo syst. oblast.

    Ted je disk cisty, ale PM hlasi, ze je na nem 18MB pouzito. Nenechavaji PM nejake info pro unformat ? Ale v PM zadna volba pro unformat bohuzel neni a operace vratit nejde.

    Hlavne potrebuju, aby se to poustelo z DOS diskety a umelo to FAT32.

  4. #4

    Standardní

    Me se zase stalo to, ze pri instalaci linuxu (konkretne FC1) sem musel resetovat, protoze mi nechtel brat 3.cd a po restartu nenabihalo nic, na disku byl strasny neporadek, kdyz sem nahodil z diskety sve "havarijni" windows 98 a spustil PQMagic, tak sem se nestacil divit. Pri startu mi napsal asi 100x, ze je na disku chyba, ale daval jsem ignorovat.

    Nedarilo se mi nic opravit, tak jsem na tu chybovou hlasku dal OK a on chyby spravil tak, ze mi smazal 3 partisny. Bylo tam unalocated.

    Ale kliknul jsem na tu smazanou partisnu pravym a tam byla moznost undelete. Pul hodiny hard disk chroupal, pote reset a 30GB NTFS oddil byl zpatky v poradku se vsemi daty. Ten druhy s FAT32 taky.

    Nevim ovsem, jestli ti tohle pomuze, asi ne.
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  5. #5

    Standardní

    Zkusil jsem vyhledat pres GetDataBack /prohledano za 1h 10minut/, ale dost adresaru bylo rozhazeno jinde, tak jsem obnovu nespustil.

    Ted zkousim ted Easy Recovery Pro 6.03. Zvolil jsem obnovu po formatu ale ukazuje mi to 6,5h... Uvidim, jak to pujde

  6. #6

    Standardní

    Tak se ozvi, jak to dopadlo
    Asus COMMANDO bios 803, Core DUO 6400 (3,5GHz, 440 FSB), Gainward 8800GTX, 2x Raptor 150 (RAID 0) + 400GB Seagate, 2GB DDRII Kingston 677, SATA Barča 400GB, EIZO 1931

  7. #7

    Standardní

    Tak jsem neco udelal pres Easy Recovery a pak jeste neco pres GetDataBack. GetDataBack toho nasly mnohem vic, nez Easy Recovery a taky to hledaly mnohem rychleji /Asi celkem 2h oproti ER - 8h /

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •