Výsledky 1 až 2 z 2

Téma: Po reklamaci, dalsi reklamace

  1. #1
    Junior Member
    Založen
    14.10.2002
    Bydliště
    Studium Olomouc / bydliste Brno
    Příspěvky
    49
    Vliv
    0

    Standardní Po reklamaci, dalsi reklamace

    Tak mi presne pred mesicem odesla VGA, hral jsem Far Cry a najednou tma..restart-najizdi wokna-sek, restart-najizdi wokna-sek, restart-tma! (jinak to byla HIS R9600)
    Dal sem ji na reklamaci (kupoval sem ji pres kamosovu firmu.. vyslo me to bez dph, cili jsem se ani nezijimal odkud to kupujou )....
    No..prave dnes po mesici mi byla zminovana karta dodana (Nova!), cely nateseny (ze si konecne zaparim) strcim grafiku do PC a tma!....hmm testuju u souseda a taky nic..takze ji davam znova na reklamaci a dalsi mesic budu susit hubu!!

    Jinak neco podobneho se mi uz stalo, kdyz jsem kupoval GF 3 u TS Bohemie..prvni karta byla mrtva, po mesici mi dali novou "mrtvou" a do tretice uz to vyslo, ovsem te po pul roce odesel vetrak. Po 3tydeni reklmaci mi kartu vratili s tim ze vetracek odesel znova po 14ti dnech (asi ho jen vzali prachovkou v domeni ze se to nejak poda).

    Nejhorsi je ze stim asi fakt nic neudelam, muzu bejt akorat tak nas.anej!!!

  2. #2

    Standardní

    Caute, kdybys ji nekupoval pres Obch.Z na firmu, tak by sis mohl pujcit kartu nekde jinde a pak zadat uhradu zapujceni... kdyz jsi chtel holt usetrit na DPH tak ted musis pykat...
    Ikdyz nevim proc ta vymena za novej kus trva tak dlouho, ale asi spatnej dodavatel, je zajimavy ze kdyz neco kupujes tak je to na krame druhej den, ale kdyz reklamujes tak cekas na kartu treba mesic... ale to je holt realita dnesniho obchdou... protoze kseft uz jsi jim prece udelal.
    Ciao
    AMD XP 25+ BOX Barton SOLTEK SL-75FRN3-L - nVidia nForce2 Ultra 400 ADATA 450 512 DDR GIGABYTE MAYA GV-R96P128DU 128MB orig. 500/600 Seagate 7200.7 80GB TOSHIBA Combo AOC 9K+ Microsoft Intellimouse Explorer 4.0A

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •