Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: problem pri instalaci winXP (po prvnim resetu stop)-VYRESENO

  1. #1

    Standardní problem pri instalaci winXP (po prvnim resetu stop)-VYRESENO

    no mam tam disk fat32 bootnu z cd nahodi si to potrebne soubory a pak to vodpocitava 15s do resetu pak reset ja prehodim aby to bootvalo z disku a ono to skonci na cerne obrazovce a blika tam blilej kur¨zor a dal se nedostanu. Divne , to se mi stalo poprve , pritom je to to same cd jako vzdy?? Prosím o pomoc
    Pašák erda.

  2. #2

    Standardní

    A co třeba HDD?Je tam správně nastavenej jumper,či dokonce dobře vytvořenej oddíl a to Aktivní?Zkus to formátnout znovu a znova vytvořit Aktivní oddíl...

    Jinak nevim.
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  3. #3
    Junior Member
    Založen
    05.02.2004
    Bydliště
    {SK}[SR] KE
    Příspěvky
    55
    Vliv
    249

    Standardní

    ked ti restartuje tak nedavaj boot s HDD ale nechaj na CD ako mas na zaciatku instalacie...ak bude chciet bootvat, tak nic ncestlacaj nchaj to tak, ono to nabehne a bude pokracovat v instalacii....aspon ja to tak robim...
    AMD Athlon XP Barton 2500+ BOX EPoX EP-RDA+ Canyon ATi Radeon 9600pro 512MB RAM DualChannel LG Electronics 24x10x40x DVD-RW NEC 3500 Barracuda 120GB 7200ot./min FDD Teac Case: Midi tower (+ fan, ktory bol v skrinke vzadu a TITAN aut. reg. ot. podla tepla vpredu + SuperRack suflik)

  4. #4

    Standardní

    Citace Původně odeslal smiesqo
    ked ti restartuje tak nedavaj boot s HDD ale nechaj na CD ako mas na zaciatku instalacie...ak bude chciet bootvat, tak nic ncestlacaj nchaj to tak, ono to nabehne a bude pokracovat v instalacii....aspon ja to tak robim...
    to na tom asi nic nemeni ale asi to bude tim diskem
    Pašák erda.

  5. #5

    Standardní

    Stáhni si (pokud nemáš) Ranish partition manager a změň IPL té partition třeba na normal - u mne to blblo se Seagatem (IPL byla na unknown).
    Gigabyte GA-MA78G-DS3H, Athlon 64 X2 5050+, 6GB RAM, 2X WD6400AAKS 640GB, integrovaný zvuk i grafika, zdroj SEASONIC S12-550 Energy+, AverTV DVB-T Volar X, Samsung SH-203B, Logitech MX-518

  6. #6

    Standardní

    Sakra kámo mě se to stalo taky, zkoušel jsem jinou desku a dostalo se mi to jen po ten blikajici "_" pomohlo znovusformatování a následná instalace win
    Core2Duos 8200@ 4 Gigasy ,Thermal Take Tower112 +2x9cm ventilátor, podvozek Gigabyte GA-965P-DS4, 2 gigasy ramky GEIL 800MHz@1000MHz, grafika Leadtek 8800GTS 320MB, disk pevny SATA - 36 Gigasu od WD - RAPTOR a 350 Gigasu SATA od maxtora,19" Samsung LCD, laser mickey maus CYBER SNIPA :-))Bedna CHieftec veliká, DVD-RW ASUS a LG a to všechno živi 550W blue storm Fortron
    \"Kdo vysoko myslí, ten hluboko padá\"

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal leo
    Stáhni si (pokud nemáš) Ranish partition manager a změň IPL té partition třeba na normal - u mne to blblo se Seagatem (IPL byla na unknown).
    tak jsem ipl hodil na standart (bud unknown nebo standart) a furt to samy uz fakt nevim
    ted du znova na format a prejedu to fdiskem na fat32

    EDIT
    no tak a hotovo , zlaty stary zpusoby, hodil sem to do fdisku vytvoril partisnu a formatem naformatil a hotovo
    predtim jsem tu partici delal v PM 7 a jak to dopadlo
    Pašák erda.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •