Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Pomoze prosiiiiiiiiim,GF2GTS Inno3D a Asus P2B rev.1,10 :(

  1. #1

    Standardní Pomoze prosiiiiiiiiim,GF2GTS Inno3D a Asus P2B rev.1,10 :(

    Mam desku asus P2B / c633/66 a dnes sem sehnal GF2GST od Inno3D.


    Ale co to dela za veci to je k zesileni :


    1.je jedno jestli WInXP nebo 98,je jedno jake drivery.


    2.Quake 3 - hodina hrani - pohoda,To same UT1.(1024x768/full)


    3.Pustim 3D mark 2001se,zacina bench - TVRDEJ RESET sam od sebe,to same UT2003,To same Mafia


    Co se deje ? Zkusil jsem ji v desce Abit BE6 (taky iBX - zdroj 235W - ja mam 250W) a Mafia v poho slape....a dokonce i


    "plynule".


    Nasel jsem uz jednu radu k podobnemu problemu,ale nevim jak moc je to pravda.. :


    """""POZOR!Na tvojej fošne je starší AGP port-má Linearny regulator,to znamená že nedovolí spustit grafické karty s vysokým odberom
    cez AGP port,vid všetky modely GeForcov.Treba kupit novú fošnu kde bude AGP port s Pulzním regulátorom,fošne vyrobené od
    polovice roka 1999.Mám ASUS GeForce 2GTS+ABIT BE6 I440BX(11.11.1999) Retail a tam na krabici to píšu. """""".


    Ze kdy je ma deska nevim...mam Asus P2B,FSB a spol se nastavuje jeste jumperama takze asi bude stara dost....


    muze to byt ta chyba co jiz nekdo popisoval ?


    Prosim o rychle reakce.....dekuji


    Mike

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    06.10.2002
    Bydliště
    Přelouč/Pardubice
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 377
    Vliv
    282

    Standardní

    jo mel sem skoro stejnou kombinaci (asus v7700 deluxe gf2 + p2b rev1.12) ale vse mi slapalo vpoho bez problemu. Akorat vim ze to o tom napajeni je pravda, nekde sem neco podobnyho cet (tusim ze tenkrat na asus webu)
    Xeon X5650 .:. Asus P6T Deluxe V2 .:. 3x2GB Kingston DDR3 2GHz .:. Asus GTX285 .:. Total ~2750GB HDD Capacity .:. Creative SoundBlaster X-Fi .:. LG L245WPBH 24" LCD .:. Logitech G5 .:. gMONO case w/ Delta 700W

  3. #3

    Standardní

    S P2B jsem jel v pohodě s MSI G4 MX 460.A žádnej problém ani s 230w zdrojem.
    Intel Pentium D 805
    AC Freezer 7 Pro , 1024MB DDR, Asus P5P800-VM
    Leadtek FX 5700

  4. #4
    Moderátor Avatar uživatele Over
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    51
    Příspěvky
    2 396
    Vliv
    303

    Standardní

    jj, starší chipy maj větší odběr.To s tim napájenim je pravda,deska kartu nestačí krmit proudem,ale tenhle problém se vyskytoval u víc desek, např i s Voodoo3 na MB Gigabyt. Řešilo se to překlenutím spoje silnějším drátem přímo od ATX konektoru k AGP portu.Nevím ale jak u toho ASUSu.

  5. #5

    Standardní

    Citace Původně odeslal LookAS
    jo mel sem skoro stejnou kombinaci (asus v7700 deluxe gf2 + p2b rev1.12) ale vse mi slapalo vpoho bez problemu. Akorat vim ze to o tom napajeni je pravda, nekde sem neco podobnyho cet (tusim ze tenkrat na asus webu)
    Revize 1.12 ? ja mam R 1.10 ale videl jsem v jednom bazaru i tu 1.12.
    Pomuze kdyz ji - tu desku s rev 1.12 vezmu ?

    Mike

  6. #6

    Standardní

    Prosim ta mozes na svojej karte zmerat hodnoty tychto dvoch suciastok?
    Budem ti nesmierne vdacny.

    Podarilo sa my z mojej Inno 3D GF2 GTS karty odrazit dve smd suciastky.
    Konkretne odpor R106 a kondenzator C112, medzi GPU a AGP. Skor ako som si to vsimol som mal kartu zapojenu v kopme a dosledok absencie tychto dvoch suciastok sa prejavil takto: Obraz v DOSe a BIOSe uplne normalny ale pri starte WIN XP sa obraz rozdelil na asi 1cm siroke zvisle pruhy, pricom obrazove informacie boli zobrazene v kazdom druhom.

    |Barton 2500+ | MSI RX9800Pro | PQI 2x256 MB DDR 333MHz| Epox 8RGA+| Mon: iiyama HM703UT Vision Master Pro 413| HDD: 200 GB WD ATA133 7200ot, 40 GB WD ATA100 7200ot, NEC4510| KME400Watt zdroj|Trumatic L4030 (laser cuttting)|

  7. #7

    Standardní

    Citace Původně odeslal Entita
    Prosim ta mozes na svojej karte zmerat hodnoty tychto dvoch suciastok?
    Budem ti nesmierne vdacny.

    Podarilo sa my z mojej Inno 3D GF2 GTS karty odrazit dve smd suciastky.
    Konkretne odpor R106 a kondenzator C112, medzi GPU a AGP. Skor ako som si to vsimol som mal kartu zapojenu v kopme a dosledok absencie tychto dvoch suciastok sa prejavil takto: Obraz v DOSe a BIOSe uplne normalny ale pri starte WIN XP sa obraz rozdelil na asi 1cm siroke zvisle pruhy, pricom obrazove informacie boli zobrazene v kazdom druhom.

    R106 ma na sobe psano cislo 220 a ten kond. nic...nemam ho jak zmerit...nemam ani merak ani chut ho davat ven a u nekoho merit....

    zkus neutralni hodnotu 100nF...treba....

    sorry ze nemohu moc pomoci.

    Mike

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •