Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Co si myslite o SHUTTLE AK32A ???

  1. #1
    Member
    Založen
    12.10.2002
    Bydliště
    Slovenská republika - Hlohovec
    Příspěvky
    191
    Vliv
    270

    Standardní Co si myslite o SHUTTLE AK32A ???

    Mam tuto dosku SHUTTLE AK32A a chcem vediet ake mate s nou skusenosti alebo s tou znackou. Inac obsahuje Chipset KT 266A a v biose sa daju nastavovat VCore, multiplier, FSB 100-166 po 1Mhz Krokoch. Hezo

  2. #2

    Standardní Re: Co si myslite o SHUTTLE AK32A ???

    Citace Původně odeslal Hezo
    Mam tuto dosku SHUTTLE AK32A a chcem vediet ake mate s nou skusenosti alebo s tou znackou. Inac obsahuje Chipset KT 266A a v biose sa daju nastavovat VCore, multiplier, FSB 100-166 po 1Mhz Krokoch. Hezo

    Heh, tak tudle desku ani nahodou, je pravda ze na taktovani je docela v pohode, mam ji zhruba tyden a muzu zodpovedne rict ze na ni pomerne stabilne bezi Duron 950 na 1,3G ale co je problem je onboard zvuk..zatim se mi nepodarilo ho bud zcela vypnout /coz by melo jit v biosu/ nebo pouzit jinaou zvukovku. Hosil jsem tam SB128 a praskalo v ni jako prase, myslel jsem ze je to v te zvukovce, takze jsem se pokusil pouzit onboard...ani nahodou, teda ona funguje ale zvuk je desne skresleny prebity basy vysky nekde zmizely nebo skvrci. Je tam ac97 v8233, pod w98 jsem tendle problem vyresil ovladaci non wma ale ted pod XP jsem uz vyzkousel snad vsechny drivery a nic se nemeni...pokud by nahodou nekdo vedel co s tim, dejte mi prosim vedet. Takze tuhle desku v zadnem pripade nedoporucuju a nejsem sam, staci si projit svetova fora, ale je to opravdu jen diky zvuku, jinak je ok

  3. #3

    Standardní

    Takze se opravim, podarilo se mi konecne najit idealni ovladace pro tenhle podelany chip, pro lidi ktery by nahodou meli podobny problem jsem ho hodil na svuj web.

    http://www.blackangel.d2.cz/A1u311b.ace


    a v tomto pripade bych tuto desku doporucil jako levnejsi alternativu

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. BENQ 17 LCD, FP767-12 Co si o nem myslite?
    Založil jihad v sekci fóra Monitory
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 16.12.2004, 22:32
  2. Co si myslíte že mě brzdí?
    Založil Darth Maul v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 16.04.2004, 13:14
  3. Co si myslite ze to je?
    Založil Flizsk v sekci fóra Chladiče a všechny druhy chlazení
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.03.2003, 19:40
  4. Co si myslite o CDRW YAMAHA F1 ?
    Založil Snorri v sekci fóra Optické, přenosné a jiné disk(et)y
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 11.02.2003, 17:44

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •