Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Partition Magic: formatovanie druheho disku => zmizol prv

  1. #1

    Standardní Partition Magic: formatovanie druheho disku => zmizol prv

    Potreboval som sformatovat druhy disk.
    Zapojil som ho ako primary slave (tak ako vzdy predtym), pustil Partition Magic 7.0 (system WinMe). Dal som ten druhy slave disk sformatovat na FAT 32.
    Ked som to spustil, vyhodil hlasku, ze sa musi prepnut do dosu a tam to dokoncit.
    Vzdy doteraz mi to robil vo Win, mam ale novu dosku (sice neviem, co to s tym ma spolocne), no budiz. Resetol sa do dosu, sformatoval a vratil sa do Win. Ten master disk ide vo WIN, no v DOSe si nepipnem, hoci predtym mi to vzdy slo. Partition Magic mi ho ukazal ako primary partition,boot.
    Na druhy den som to iste siel robit s dalsim diskom, znova sa hodil do dosu, no disk bol sformatovany za 30 sekund (ani som si nevsimol, co tam napisal, len to, ze je hotovych 100%), restartol sa a chcel ist do windows.
    Nepodarilo sa mu ale nabootovat, tak som ho resetol a konec. Moj primary master disk je fuc. No pre zmenu ten slave funguje. Tak som na neho nainstalil windows, aj partition Magic a pozrel sa na ten povodny master. Zobrazi mi ho ako primary particiu, bootovaciu, no pred nazvom je hviezdicka. Windows disk zahlasi ako "lokalny disk", pricom ukazuje dve particie!!!, ktore vraj nie su naformatovane.
    Prosim, nechcem prist o data, ako to dat naspet?
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

  2. #2

    Standardní

    vypadá to, žes zformátoval jinej disk
    v tom partition magicu by měla být položka unformat... ...snad to půjde...

  3. #3

    Standardní

    Sformatoval som ten slave - ten je cisty. Master tam ta particia je, no nevie mi ju najst.
    Zaraza ma ta hviezdicka pred nazvom.
    Dva disky to urcite neformatovalo, to by nestihol.
    Unformat nefunguje.
    AMD Athlon 1700XP+@2400XP+ DUT3C JIUHB default VCore, MB Epox 8k9a, Arctic Cooling Copper Silent TC, 256MB DDR266 Apacer CL2, HDD Hitachi DeskStar 250GB PATA, Sapphire ATI 9100 64MB, TEAC CDW58E, EIZO L568 @ DVI, 2x audio zostava

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jde obnovit format disku udelany v Partition magic ?
    Založil ms v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.06.2004, 20:20
  2. Partition Magic a strata 5GB na disku...
    Založil andux v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 24.04.2004, 15:33
  3. Partition na flash disku
    Založil Frost v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 03.03.2004, 06:18

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •