Tak to vidíš a jinde ze mě dělali blbce (živě.cz) a JackBrno se zviditelnil jako idiot, že nedokáže pochopit odlišnost.

Ještě trochu podrobností. Vezmu TComander v.7.5a, ten to otevře, ale nelze listovat šipkami. TCom v.10.00 s tím nehne. Pouze Pmyš/ Otevřít Jako atd.
Dnes jsem přišel na další odchylky. Instaloval jsem XnViewMP a v TCom jsem zadal Pmyší Otevřít v programu/ / Zvolit jinou aplikaci a zatrhnul jsem XnViewMP. A chodí to i s listováním v TCom. A pokoušel jsem to ještě dále a zjistil jsem, že již nemohu toto znova udělat, protože mi zmizela volba XnViewMP a je tam pouze volba XnView pro Windows. A zase nebylo možno listovat a otevřel se mi pouze jeden snímek. Tak jsem to zase vrátil a kupodivu se mi nabídla zase možnost navolit XnViewMP a zase lze listovat. Takže takovéto věci se dají někomu těžko vysvětlovat. No, za hodně roků jsem se s tím nesetkal, až při snímání obrazovky z Xiaomi Mi 11. Vychází tohoto telefonu třeba toto: Screenshot_2022-12-16-10-10-03-336_com.android.settings.jpg. Jde to normálně kopírovat přejmenovat, jmenuje se to .jpg, ale je to trochu jiné a některé programy to neskousnou. A nyní hlavně: Prvotní otázka zněla: V čem se liší .jpg. No a úplně nevíme, ale něco víme a víme, že to není tak nějak povrchní záležitost. Xiaomi se mnou mluví ohledně nedostatku možnosti spojení (odblokování) telefonu s PC (není to pouze Robot) a také o nedořešeném hromadném odstraňování telef. hovorů. Hromadně lze odstranit pouze SMS, telefony pouze po jednom. Někdo nedělá v TCom, ale já si nedovedu představit manipulaci se soubory bez tohoto programu. Zprvu jsem si také myslel, že MrkvoSoft je obrovský, ví a umí. Přestože mám 2 monitory jsem byl zahrabaný v oknech. TCom si otevřu 2x a mám 4 přehledná okna a dá se tahal myší i do USB. Úžasné je -Hledání nebo -Soubor/ Hromadné přejmenování (má to i paměť, co se udělalo).

Zdravím, měj se.