Výsledky 1 až 25 z 25

Téma: věc je v řešení

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    Hmm na tohle se asi ani nic moc slušného říci nedá.
    Prodal jsem ti 100% funkční věc s originálními doklady - faktura + dodací list s výrobním číslem. Prostě klasicky to co dostaneš z VO.
    To, že ti mobil po třičtvrtě roce začal blbnout mě samozřejmě mrzí, ale těžko můžeš chtít po mě, abych to řešil. Máš to v záruce, tak to reklamuj. Potřebné doklady na to máš.
    Navíc tvoje vulgarity nemají se slušným chování rozhodně nic společného.
    Nechat se urážet a vyhrožovat si 25 letým cucákem rozhodně nemám zapotřebí...
    Víc k tomu nemám co říct.
    Core i7 2600K - 4600MHz HT ON 1.4V - WB || Gigabyte P67A-UD4 || 4x2GB Kingston DDR3-2000 9-9-9-27 - WB || GeForce 580 @ 950/2100 - Full WB || Intel X25-M 34nm 80GB || 2xWD 640GB || Blu-ray LG GGW || SB Audigy 2 || Aver || Corsair HX1000 || DELL 2408 || Thermaltake Mozart TX

  2. #2

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    Citace Původně odeslal Don Carlos Zobrazit příspěvek
    ...s originálními doklady - faktura + dodací list s výrobním číslem. Prostě klasicky to co dostaneš z VO.
    Ano pokud faktura, případně dodací list, který je vázán na fakturu, obsahuje IMEI (výrobní číslo přístroje). Pak nemusí být klasický záruční list vyplněn!

    Záruku pak dostaneš oproti faktuře (což je doklad o koupi).

    Ke komunikaci obou se pak vůbec nevyjadřuji, páč nevím co jste si navzájem napsali...
    Paul Atreides
    NPE-squad.com - Clan Leader

    COMP: Win7 x64 prof. | C2D E8400 3Ghz | ASUS P5B DeLuxe | Corsair 6000 MB DDR2 800MHz | ASUS GTX 560 Ti 1GB-DDR5 | SB Audigy SE 7.1 | Seagate 1000GB & 500GB (šuple WD 320GB) | Corsair 520W | 26" LG fullHD 1920x1080px 8ms
    NAS-server: Win Home Server 2011 | 1,6 Atom D525 (2 core | 4 threads) | ASrock mini-ITX | 4 GB DDR3 800MHz | Western 1TB GreenPower | Fortron 200W 80-BronzePlus | ftp, web, mumble, vpn, Servio DLNA share system, komplet PLEXI case
    NetBook: ASUS Eee1001PQ (violet) | 1,6 ATOM | 1 GB RAM | 250GB HDD | 1024x600 px LCD | baterie 7h :)
    FOTO: Olympus E-520 | 14-42 ZuikoDigital | 40-150 ZuikoDigital

  3. #3

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    bgs levi potažmo edsystem k telefonum dává opravdu jen fakturu a nevyplněné záručáky, ty má totiž vyplnit až koncový prodejce maloobchodnímu zákazníkovi. Jestliže máš jen fakturu a nemáš s edsystems smlouvu a přístup do jejich systému, nemáš možnost vytvořit rma a tudíž nemůžeš nikde reklamovat. Rma by ti měl vytvořit ten, kdo ti věc prodal a taktéž reklamaci za tebe vyřídit, protože se předpokládá, že na prodané věci vytvořil dostatečnou marži, která následně pokryje veškeré náklady na reklamační řízení. Od DonCarlose jsem bral grafiku, která mě posloužila následně si jí ode mne bral někdo další odsud a taktéž mu jede ok.
    A k té komunikaci není co dodat


  4. #4
    Member Avatar uživatele cody1
    Založen
    31.12.2006
    Bydliště
    Liberecko (Žel. Brod)
    Příspěvky
    162
    Vliv
    214

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    Doma mame spoustu veci, u kterych je nevyplnem zarucni list, takze v tom bych problem nehledal.
    Kdyz si koupis neco napr. v makru, tak bude zarucak zabalen uvnitr a je jenom na tobe kdy si nechas potvrdit (klidne az pri pripadne reklamaci = prijdes na reklamaci, kde ti nejdrive vyplni ZL a pak reklamacni protokol)

  5. #5

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    Jistě, nemužeš srovnávat makro s autorizovanym servisem, kde bych to řešil a přimo to tam maj napsano jakou formu záručniho listu uznaj a stejně v x jinych servisech, zatim jeho jméno, adresa, je skryté. Komunikace je uměrná jeho přístupu k "řešení" priorita je ten záruční list. Pro mne jako nového majitele určitě.
    Naposledy upravil Jerrome; 07.03.2009 v 22:44.

    I7-4770T @ 3,1 ghz /ASRock B85M-GL/2x 8gb / RX570 Sapphire / wd blue 500 & 1TB, Crucial BX200 - 240GB/Evga 750w semimod/ samsung dvd-rw/Spartan 3 LT fan 90@120 /BenQ VW2245Z/ Asus xonar ds sound/Win 10 Pro x64 / Net UPC a par větrniku Zalman z3 x201

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele sasha
    Založen
    26.10.2002
    Bydliště
    Kuttenberg
    Příspěvky
    1 113
    Vliv
    281

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    Citace Původně odeslal Rache Zobrazit příspěvek
    bgs levi potažmo edsystem k telefonum dává opravdu jen fakturu a nevyplněné záručáky, ty má totiž vyplnit až koncový prodejce maloobchodnímu zákazníkovi. Jestliže máš jen fakturu a nemáš s edsystems smlouvu a přístup do jejich systému, nemáš možnost vytvořit rma a tudíž nemůžeš nikde reklamovat. Rma by ti měl vytvořit ten, kdo ti věc prodal a taktéž reklamaci za tebe vyřídit, protože se předpokládá, že na prodané věci vytvořil dostatečnou marži, která následně pokryje veškeré náklady na reklamační řízení. Od DonCarlose jsem bral grafiku, která mě posloužila následně si jí ode mne bral někdo další odsud a taktéž mu jede ok.
    A k té komunikaci není co dodat
    no tak z tohohle bych pochopil ze potom ma tu vec reklamovat Don Carlos, jelikoz to od nej koupil ne?
    PS: to ze ostatni veci funguji prece s tim nesouvisi, ne?

    Tak jak to teda ma byt? Bylo by to dobre vedet...
    Q9450.R4850.SM215tw.P5Q-Deluxe.x500.NZC130.Pix-501.xen

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    280

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    Jerome: Mas fakturu, tak o co jde? Jediny problem by byl s tim, ze prodejce by pozadoval reklamaci od kupujiciho uvedeneho ve fakture, coz se da vyresit plnou moci.

    Navic to resis uz 4-5 mesicu a jeste sem nebojis vlozit svou vrelou komunikaci? Nemam slov.
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

  8. #8

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    No problem bude v tom, ze je to kupovane ve velkoobchode, je doklad jen z velkoobchodu (a nepotvrzeny zarucak) a ten se s nejakym spotrebitelem vubec nebude bavit. Pokud ma v podminkach, ze pred reklamaci musis vytvorit RMA cislo pres jejich stranky po prihlaseni, tak ho musi vytvorit Don Carlos (nebo ten, od koho ho ma).

    A pokud servis rekne, ze bez potvrzeneho zarucaku to nevezme, tak to tezko ukeca.

    Netusim, jestli tohle Don Carlos z komunikace pochopil a jestli vubec vi, jak to tam chodi.
    Naposledy upravil zivan; 06.03.2009 v 23:35.
    Lenovo Thinkpad X220 (i5 2410M, 16GB RAM, HD3000, 12,5" IPS, 1TB HDD Seagate 7mm, 120GB mSATA Crucial M4), Mini Dock Plus Ser. 3, 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W

  9. #9
    Senior Member Avatar uživatele Hynchenzo
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Karlovy Vary, Plzen
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 188
    Vliv
    280

    Standardní Re: tak trochu podvod?!!

    A co zajit do autorizovaneho servisu Nokia a prokazat nakup v CR fakturou? Nevsiml jsem si toho ICO cisla.

    EDIT: zivan: to ze to koupis ve velkoobchode problem neni, ze je to koupene na ICO ano.
    KVFREE.net - Freediving Karlovy Vary
    Olympus E-410 + Zuiko ED 14-42mm + Zuiko ED 40-150mm

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Radeon 9500 na 9700 :)
    Založil STiLL v sekci fóra ATI grafické karty
    Odpovědí: 1137
    Poslední příspěvek: 07.12.2004, 17:55
  2. Western Digital 600JB (8MB Cache) - tak trochu zklamani
    Založil CODE v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 27.10.2003, 21:14
  3. kam až jde (alespoň trochu) stabilně přetaktovat GF3 Ti200?
    Založil Vašek v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 61
    Poslední příspěvek: 10.03.2003, 11:31
  4. teplota kondíků a tranzistorů na boardu - trochu moc, ne?
    Založil Staňour v sekci fóra VIA čipové sady
    Odpovědí: 15
    Poslední příspěvek: 12.12.2002, 23:40
  5. Trochu FLAMEWAR - Seagate nebo WD
    Založil Aladar72 v sekci fóra Pevné disky a řadiče
    Odpovědí: 31
    Poslední příspěvek: 25.10.2002, 11:32

Pravidla přispívání

  • Můžete zakládat nová témata
  • Můžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •