Výsledky hlasování: Jaký IM messenger nejvíce používáte?

Hlasující
209. Nemůžete hlasovat
  • ICQ

    25 11,96%
  • QiP

    61 29,19%
  • Miranda

    96 45,93%
  • Trilian

    9 4,31%
  • Jiný

    18 8,61%
Stránka 34 z 48 PrvníPrvní ... 2430313233343536373844 ... PosledníPoslední
Výsledky 826 až 850 z 1187

Téma: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

  1. #826
    Moderátor Avatar uživatele Masster
    Založen
    21.03.2003
    Bydliště
    Světlá n. S.
    Věk
    41
    Příspěvky
    7 010
    Vliv
    343

    Standardní Re: ICQ,Miranda,Trilian co pouzívat

    Vime o tom a na reseni se pracuje, behem dneska bude ta anketa predelana.
    But of course, the unlimited evilness of the ultimate tool of mischief, the universal explanation for sucky performance from anything other than nVidia, TWIMTBP, strikes again. The shenanigans know no bounds....luckily, in this sea of pain and anguish,the shining beacon of light and righteousness, ATi, stand, with their Get in the Game program that they managed so badly(because they`re not evil like nV, see, so they couldn`t actually have a program where they worked really close with devs, pushing their tech into their stuff) that no game is part of it. - Morgoth the Dark Enemy

  2. #827

    Post ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    OK, omlouvam se za zdrzeni s novou anketou, uz je funkcni pro vsechny. Muzete se na to vrhnout
    Naposledy upravil comm; 27.06.2007 v 21:47.

  3. #828

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    pre mna je nr.1 QIP
    Biostar TForce 550, A64 X2 BE-2400 Brisbane + Scythe Mine Cooler, 2x 1GB A-Data 800MHz DDR2, Gainward 7600GS/256 + Zalman Vf 900Cu, Mamsung 200GB SATA2, DVD, Corsair HX520W

  4. #829
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    292

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    QIP rox Libi se mi na nem extremni jednoduchost a graficka podobnost se starsima ICQ - zadny omalovanky, jednoducha grafika.

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  5. #830
    Senior Member Avatar uživatele falcon
    Založen
    02.02.2005
    Bydliště
    okres Chrudim
    Věk
    40
    Příspěvky
    641
    Vliv
    249

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Bod pro Mirandu...ted momentalne mam Yaho's Miranda Pack s vypnutyma vecma co nepotrebuju a lahoda....
    COMP n.2.0 - CPU: Intel i7-4770K@3,7 (1,05V) + TR HR-01, RAM: G.SKILL RipjawsX DDR3 2x8GB 1600MHz CL9, MB: GB Z87X-D3H, VGA: ASUS GTX660Ti TOP 2GB, HDD: Samsung SSD 250GB Basic, WD 2TB AV-GP, CASE: miniRaven "prototype", PSU:Seasonic SS-660XP2 F3 Platinum 660W, DVDRW: LG, MOUSE: Gigabyte M6880, SND: FiiO E10 OLYMPUS + Audio-Technica ATH-T500, LCD: 24" DELL U2412M, NET: Wi-Fi 16MBit Tlapnet (NEW)
    BACKUP - CPU: Intel C2Q Q9400@3,4 (8x425) + TRU120E, RAM: 6GB A-DATA EE 800, MB: GB EP45-DS3P (F8), VGA: Sapphire 5850 Extreme 1GB, HDD: WD 640GB AAKS, CASE: 3R System 101 Silver |falcon edition| PSU: Corsair HX520, DVDRW: Samsung SH-S182M, LCD: 20" LG L2000C-SF
    Casemod miniRaven - "forever" on progress.....Mazda 6 2.0 Combi TE (08´) consumption

  6. #831

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Nejvíc používám SIM. Teď mi dva dny nešel ("limit rychlosti"?), tak jsem zkusil QIP - jde o povedený program, ale SIM dnes znovu naběhl a zvyk je zvyk.
    MSI Z77A-GD55, i5-3470, Gelid Tranquillo rev. 2, 16GB RAM Kingston HyperX Blu XMP 1600Mhz, Gigabyte HD 7950, 80GB Intel SSD, 500GB WD, HP ZR2740w

  7. #832

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Muze mi prosim nekdo vysvetlit, v cem se lisi Modern / Nicer contact list v mirande?

    Nejak kolem me maji vsichni hyper-nabuseny mirandy a ja takovou sedivku
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  8. #833

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    neuveritelne, tento thread stale zije

    divim se, kolik lidi tu opevuje QIP, pokud vim, umi jen ICQ, to jste nikdy nepotrebovali IRC, Jabber, AIM nebo MSN?

    je lepsi mit multifunkcniho klienta - mimochodem, ani po letech nedam na Trilliana dopustit, ted je verze 3.1.6.0 a tesim se na 4
    Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.

  9. #834
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    260

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Na irc mám xchat, ale to teďka už skoro nepoužívám a ostatní nepotřebuju ani jsem nikdy nepotřeboval.
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  10. #835
    Senior Member Avatar uživatele Perfect_
    Založen
    22.06.2004
    Bydliště
    Brno
    Věk
    36
    Příspěvky
    1 368
    Vliv
    260

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    Muze mi prosim nekdo vysvetlit, v cem se lisi Modern / Nicer contact list v mirande?

    Nejak kolem me maji vsichni hyper-nabuseny mirandy a ja takovou sedivku
    No na modern je imho víc skinů a mělo by to žrát víc paměti... Pokud chceš pěknou mirandu, tak modern a pokud rychlou, tak nicer... Imho ...

    EDIT: double sry
    pc i5, etc.
    ntb i5, etc.

  11. #836

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Miranda BM pack nebo QIP, záleží na tom kde jsem.

    Stačí mi ICQ, nic jinýho jsem nikdy nepotřeboval.

    Na QIPu se mi líbí jednoduchost a stablita, BM pack používám protože mi vyhovuje (=jsem línej upravit si mirandu sám )

  12. #837
    Senior Member minceVIP Avatar uživatele Maxik
    Založen
    07.10.2002
    Bydliště
    Praha - Luziny
    Příspěvky
    2 285
    Vliv
    292

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal howard Zobrazit příspěvek
    neuveritelne, tento thread stale zije

    divim se, kolik lidi tu opevuje QIP, pokud vim, umi jen ICQ, to jste nikdy nepotrebovali IRC, Jabber, AIM nebo MSN?

    je lepsi mit multifunkcniho klienta - mimochodem, ani po letech nedam na Trilliana dopustit, ted je verze 3.1.6.0 a tesim se na 4
    Stejne jako ostatni, ICQ (QIP) mi plne dostacuje a irc mi bezi na routeru v irssi + screen a pripojuju se na nej pres putty

    PC - Pentium G3258 - 4.5GHz, Gigabyte GA-Z97P-D3, DDR3 3x8GB 1866, MSi GTX970 Gaming 3.5G, nejaky to 256GB SSD a par tera HDD, case Zalman Z9 U3
    NTB - HP EliteBook 8470p - Core i5-3320M (2.6GHz), 8GB RAM, ATi 7570M 1GB, 500GB+250GB HDD a dalsi serepaticky okolo
    Bike - Honda VFR 800 V-tec, 80kW/10500, 244Kg, obuti Michelin Pilot Road, mist k sezeni: 2, SVO faktor = stredni (zalezi na pilotovi)


  13. #838

    Wink Re: ICQ,Miranda,Trilian co pouzívat

    Citace Původně odeslal Luk(y)isek Zobrazit příspěvek
    Me se v panelu taky nezobrazuje.Myslim ze je to ale zpusobeny tim Banner killerem - urcite ho tam mas taky nainstalovany.

    Mě to taky tak dělalo za dob kdy jsem ho ještě používal ale někde jsem se dočet, že to je právě tím Banner Killerem
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  14. #839

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    Muze mi prosim nekdo vysvetlit, v cem se lisi Modern / Nicer contact list v mirande?

    Nejak kolem me maji vsichni hyper-nabuseny mirandy a ja takovou sedivku
    Oba maji rozdilne vlastnosti, je pravdou, ze Nicer je trosku mene narocny, na druhou stranu je i takovy "stridmejsi", tzn. skinu, ktere by se nejak supervyrazne lisily od jeho defaultniho tvaru, moc nenajdes.
    Nicmene narocnost bych dnes, kdy zrejme kazdy staly uzivatel tohohle fora honi pod kapotou alespon 1GHz CPU a pul giga ram, povazoval za identickou. Co je skutecne mene narocne, je tvoje sedivka - clist classic

    Jinak z me strany bod pro Mirandu - bavi me si hrat s nekterymi programy a vzhledem k tomu, kolik casu na ICQ travim, si rad klienta prizpusobim zcela svym potrebam, coz mi treba QIP/SIM/Trillian, ac vyborni klienti, bohuzel nenabidnou.
    War. War never changes.

  15. #840
    Senior Member mince Avatar uživatele basik
    Založen
    24.02.2003
    Bydliště
    Heystack
    Příspěvky
    956
    Vliv
    272

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    ve threadu o foobaru se taky hazej ruzny vlastni nastaveni a vzhledy, tak proc ne tady treba se to nekomu zalibi - tady moje miranda (14MB pameti)
    Naposledy upravil basik; 07.07.2007 v 21:22.

  16. #841

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    No, kdyztak mrknete i primo "ke zdroji"

    http://www.miranda.cz/forum/viewforum.php?f=8
    War. War never changes.

  17. #842

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    QIP ma novou verzi 9000 - QIP Infium. Je to beta, ale vypada hodne pekne, akorat jsem nenasel moznost nastavit si vlastni status, precist cizi status a tak
    Loading signature [ FAILED ]

  18. #843

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal WereWiking Zobrazit příspěvek
    Oba maji rozdilne vlastnosti, je pravdou, ze Nicer je trosku mene narocny, na druhou stranu je i takovy "stridmejsi", tzn. skinu, ktere by se nejak supervyrazne lisily od jeho defaultniho tvaru, moc nenajdes.
    Nicmene narocnost bych dnes, kdy zrejme kazdy staly uzivatel tohohle fora honi pod kapotou alespon 1GHz CPU a pul giga ram, povazoval za identickou. Co je skutecne mene narocne, je tvoje sedivka - clist classic

    Jinak z me strany bod pro Mirandu - bavi me si hrat s nekterymi programy a vzhledem k tomu, kolik casu na ICQ travim, si rad klienta prizpusobim zcela svym potrebam, coz mi treba QIP/SIM/Trillian, ac vyborni klienti, bohuzel nenabidnou.
    da se nekde najit nejake porovnani v cem konkretne se lisi? ja sem nainstaloval developer verzi, kde jsou vsechny ty clisty atd, a byl jsem z toho uplne zmatenej - takze sem ji smazal a zatim mam porad stejne jako Ty sedivej clist classic
    Lenovo W520 | 15.6" HD+ | Intel i7 2720QM | 16 GB DDR3 | nVidia Quadro 1000M | Intel 510 SSD | Hitachi 7200rpm HDD | Lenovo Mini Dock 3 Plus | Eizo L997-K | E-MU Tracker Pre | Adam Audio A7

  19. #844

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal Commander Zobrazit příspěvek
    da se nekde najit nejake porovnani v cem konkretne se lisi? ja sem nainstaloval developer verzi, kde jsou vsechny ty clisty atd, a byl jsem z toho uplne zmatenej - takze sem ji smazal a zatim mam porad stejne jako Ty sedivej clist classic
    Asi da (mozna na tom nasem Miranda.cz foru), ale nevim o tom, zase tolik jsem se o to nezajimal, temer odjakziva jsem pouzival Modern kvuli velkemu moznosti nastaveni; Nicer prisel az pozdeji a pro me neprinesl nic zasadniho, abych menil.
    Jinak ja nepouzivam sedivej clist classic, mam velke cerne okno a v tom hromadu kontaktu, screenshota pripadne poslu na PM .
    War. War never changes.

  20. #845
    Senior Member Avatar uživatele NeMeM9aA
    Založen
    15.03.2005
    Bydliště
    Golčův Jeníkov
    Věk
    43
    Příspěvky
    1 460
    Vliv
    258

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Gaim byl prejmenovan na pidgin a zaroven presel na stabilni verzi 2. Zmena jmena kvuli hrobe zaloby od AOL kvuli AIM.
    Driv jsem sice pouzival mirandu, ale presel jsem na gaim/pidgin kvuli multiplatformite. Od verzi 2 beta uz je i docela pouzitelny.

  21. #846

    Arrow Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal admix Zobrazit příspěvek
    QIP ma novou verzi 9000 - QIP Infium. Je to beta, ale vypada hodne pekne, akorat jsem nenasel moznost nastavit si vlastni status, precist cizi status a tak
    ::::::::QIP Infium::::::
    Velmi oblíbenému ICQ klientovi QIP je velice často vytýkáno, že podporuje pouze a výhradně protokol ICQ a není možno jej používat pro jiné protokoly.

    Ve verzi QIP Infinum se vývojáři rozhodli tento nedostatek odstranit a QIP se tak stává více protokolovým klientem - konkrétně nabízí podporu pro protokol Jabber a XIMSS(SIP) a začíná se tak postupně dostávat kupředu i mezi další protokoly, nežli pouze pro nejrozšířenější ICQ.

    Další funkce a vlastnosti:

    * kompletní správa kontaktů,
    * upozorňování na narozeniny,
    * možnost vlastního nastavení pro jednotlivé uživatele,
    * seznam uživatelů, kteří vás mohou vidět a kteří ne,
    * černá listina kontaktů,
    * změna vzhledu pomocí skinů, vlastní nastavení barev
    * záložkové zobrazení při komunikaci,
    * ukládání historie,
    * vlastní stavové obrázky,
    * možnost vytvoření více profilů (Práce, Doma apod.),
    * kontrola pro spamovým zprávám,
    * hlídání a záznam uživatelů, kteří se vás pokouší zjistit nebo kontaktovat,
    * možnost hromadného odesílání zpráv uživatelů se seznamu nebo skupin,
    * podpora pluginů,
    * široké možnosti upozorňování (Okna upozornění, detailní informace uživatelích),
    * a mnoho dalšího,

    Program je sice zatím ve verzi Beta ale pracuje velice spolehlivě. Pro uživatele Stahuj.cz je připravena také vlastní čeština. Soubor czech.dll jednoduše nakopírujete do adresáře Langs. V nastavení a položce Languages češtinu vyberete.

    http://www.stahuj.cz/komunikace/inst...ni/qip-infium/

    zdroj: stahuj.cz
    Naposledy upravil Nazalogy; 14.07.2007 v 09:11.
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

  22. #847

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Citace Původně odeslal NeMeM9aA Zobrazit příspěvek
    Gaim byl prejmenovan na pidgin a zaroven presel na stabilni verzi 2. Zmena jmena kvuli hrobe zaloby od AOL kvuli AIM.
    Driv jsem sice pouzival mirandu, ale presel jsem na gaim/pidgin kvuli multiplatformite. Od verzi 2 beta uz je i docela pouzitelny.
    JJ, taky používám a jsem vcelku spokojen
    Jen od nějakejch uživatelu se mi spatne zobrazuje diakritika, nvm proc
    sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'

  23. #848

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    už asi rok Psi, dřív sem střídal Mirandu a Exodus
    i3-2120 + intel Deer Flat (P67) + 8 GB DDR3 1333 + Radeon HD 6850 + Crucial M4 + WDC WD5002ABYS + Seasonic G-550 + Redstar U-703; w7 Pro x64
    CS:S, CATIA V5, PRO/E

  24. #849

    Standardní Re: ICQ, QiP, Miranda a další IM messengery...

    Taky jsem přešel z Mirandy na Pidgina, kvůli multiplatformosti a pár věcem které se mi líbí ( oznamování podle konkrétních uživatelů apod. )

    Ta diakritika blbne, protože zprávy každej druhej IM messenger v kódování jak se mu zachce.. Mně třeba chodí zprávy z QIPu po ruski, ale vzhledem k tomu, že se v Pidginu nastavuje kódování na celý protokol, asi to kvůli pár lidem měnit nebudu.

    Mimochodem tohle mi dělala s QIPem i první verze mobilního QIPu

    Jinak jsem v Pidginu narazil snad jen na jednu zvláštní chybu, že nemůže přidat kontakt do seznamu z důvodu, že v něm mám maximální počet přátel. Neřešil to někdo?

  25. #850

    Unhappy Re: ICQ, QiP

    Fičí vám ICQ/QIP ? mě to píše chybu : Služba je dočasně nedostupná
    Koss Porta Pro°°Sony DSC H1°°stativ Velbon CX 560°°Mini stativ HAMA°°Canon Eos 40D°°Canon Ef 17-40mm F4/L,Canon EF 70-200 F4/L°°HOYA HD CPL°°HOYA HD Protector

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)

Podobná témata

  1. Problém s QIP ( icq klient )
    Založil Zetes v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 25.08.2008, 19:58
  2. Miranda - ICQ kontakty
    Založil -- Charlie -- v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 18.10.2005, 23:52

Klíčová slova k tématu

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •