no chystam se koupit monitor vyrobeny pred r. 2003 - co to pro me tedy znamena(mam na mysli ty prechodna ustanoveni)??Původně odeslal wilik
no chystam se koupit monitor vyrobeny pred r. 2003 - co to pro me tedy znamena(mam na mysli ty prechodna ustanoveni)??Původně odeslal wilik
C2D E4300 @ 9x300MHz, ASRock 4CoreDual, 2x1GB RAM 3-3-3-10, Gigabyte HD3870 DDR3 775/1900 @ 860/1050
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)