Výsledky 1 až 15 z 15

Téma: Výpověď při úpadku

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    298

    Standardní Re: Výpověď při úpadku

    Pokud Ti dluzi 3 mesice penize, muzes podat okamzitou vypoved z tohoto duvodu, kdy Ti navic bude nalezet odstupne. Navic pokud dolozis uradu prace prumernou mzdu, nevyplacene penize Ti poskytnou oni a pak je budou vymahat po firme. Pokud navic dluzi 3 a vice lidem, muzete podat navrh na konkurz, ale to uz se podle toho co pises stalo.

    Informace jsou to par let stare, doporucuji overit v zakoniku prace zda se neco nezmenilo, overit terminy a lhuty. Samozrejme v podepsanych vecech vse overit, idealne s odkazy na konkretni ustanoveni v zakoniku prace.

    Se vsim by mel poradit urad prace, popr. dalsi instance je inspektorat prace.
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele Gestler
    Založen
    01.05.2008
    Bydliště
    Praha 4(pankrác)
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 129
    Vliv
    243

    Standardní Re: Výpověď při úpadku

    Dobrá, jak je to s tím odstupným? tam jsou také možnosti to řešit s pracákem? nebo to z nich musíme nějak páčit sami?
    INTEL Core I7 2600K D2 @5Ghz HTon , Asus Maximus V Extreme Z77,4x4GB Kingston Predator 2400Mhz,MSI LIGHTNING 680GTX 1400/7100,24"Benq PVA 16:9
    2xSamsung SpinPoint F1 HD322HJ Sata II RAID 0 + Intel X25 SSD,WD my BOOK 1TB,700W Delta Electronics/HP,Hama - URAGE.
    Chlazení : Čerpadlo: Laing 18W + XSPC TOP Radiatory: MORA2 + 9x120mm fan , XSPC RX480 + 4x120mm fan Bloky : CPU - CAWEDOG ZOUY 2.0 NB,SB+MOS EKuniversal
    HARD CORE HW SERVIS - SERVIS S POUŽITÍM PROFESIONÁLNÍ TECHNIKY V OBLASTI : REBALLINGU, REFLOW, DIAGNOSTIKY - kompletní opravy poškozeného PC HW, které vám nikde jinde nenabídnou

  3. #3
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    298

    Standardní Re: Výpověď při úpadku

    Do urcite castky u uradu prace (maji limit), dalsi u insolvencniho spravce.
    Vice zde http://portal.mpsv.cz/sz/obcane/insolvence/ins_prava
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele Gestler
    Založen
    01.05.2008
    Bydliště
    Praha 4(pankrác)
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 129
    Vliv
    243

    Standardní Re: Výpověď při úpadku

    K+ a moc díky
    INTEL Core I7 2600K D2 @5Ghz HTon , Asus Maximus V Extreme Z77,4x4GB Kingston Predator 2400Mhz,MSI LIGHTNING 680GTX 1400/7100,24"Benq PVA 16:9
    2xSamsung SpinPoint F1 HD322HJ Sata II RAID 0 + Intel X25 SSD,WD my BOOK 1TB,700W Delta Electronics/HP,Hama - URAGE.
    Chlazení : Čerpadlo: Laing 18W + XSPC TOP Radiatory: MORA2 + 9x120mm fan , XSPC RX480 + 4x120mm fan Bloky : CPU - CAWEDOG ZOUY 2.0 NB,SB+MOS EKuniversal
    HARD CORE HW SERVIS - SERVIS S POUŽITÍM PROFESIONÁLNÍ TECHNIKY V OBLASTI : REBALLINGU, REFLOW, DIAGNOSTIKY - kompletní opravy poškozeného PC HW, které vám nikde jinde nenabídnou

  5. #5
    Senior Member Avatar uživatele Gestler
    Založen
    01.05.2008
    Bydliště
    Praha 4(pankrác)
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 129
    Vliv
    243

    Standardní Re: Výpověď při úpadku

    Dnešním dnem nám rozdali výpovědi s 2měsíční výpovědní lhútou s tím, že jsme doma na 60ti%. Na jejím konci obrdžíme 3měsíční odstupné a bude ná proplacena dovolená. Výpočet prúměru na odstupné se prý bude počítat z letošního roku....čili z 60% mzdy... lepší než nic ale čekal jsem, že to bude z normálního prúměru. Dá se s tím výpočtem prúměru vubec něco dělat? mužu se někam obrátit nebo je to takhle možné počítat?
    INTEL Core I7 2600K D2 @5Ghz HTon , Asus Maximus V Extreme Z77,4x4GB Kingston Predator 2400Mhz,MSI LIGHTNING 680GTX 1400/7100,24"Benq PVA 16:9
    2xSamsung SpinPoint F1 HD322HJ Sata II RAID 0 + Intel X25 SSD,WD my BOOK 1TB,700W Delta Electronics/HP,Hama - URAGE.
    Chlazení : Čerpadlo: Laing 18W + XSPC TOP Radiatory: MORA2 + 9x120mm fan , XSPC RX480 + 4x120mm fan Bloky : CPU - CAWEDOG ZOUY 2.0 NB,SB+MOS EKuniversal
    HARD CORE HW SERVIS - SERVIS S POUŽITÍM PROFESIONÁLNÍ TECHNIKY V OBLASTI : REBALLINGU, REFLOW, DIAGNOSTIKY - kompletní opravy poškozeného PC HW, které vám nikde jinde nenabídnou

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele HollyG
    Založen
    12.01.2004
    Bydliště
    Praha
    Věk
    40
    Příspěvky
    1 054
    Vliv
    298

    Standardní Re: Výpověď při úpadku

    Odstupne se pocita z posledniho ctvrtleti hrube prumerne mzdy, mimo svatku a jinych nahrad...
    Lidi o mně říkají, že jsem flegmatik. Mně je to ale jedno!
    I'm not arrogant...I'm just better than you!

  7. #7
    Senior Member Avatar uživatele Gestler
    Založen
    01.05.2008
    Bydliště
    Praha 4(pankrác)
    Věk
    42
    Příspěvky
    1 129
    Vliv
    243

    Standardní Re: Výpověď při úpadku

    Jenže my jsme poslední čtvrtletí na 60%, je to tedy správně že nám to spočítají z toho? nebo mužeme podle nějakého zákona požadavot vyplacení pruměru za poslední normálně odpracované měsíce?
    INTEL Core I7 2600K D2 @5Ghz HTon , Asus Maximus V Extreme Z77,4x4GB Kingston Predator 2400Mhz,MSI LIGHTNING 680GTX 1400/7100,24"Benq PVA 16:9
    2xSamsung SpinPoint F1 HD322HJ Sata II RAID 0 + Intel X25 SSD,WD my BOOK 1TB,700W Delta Electronics/HP,Hama - URAGE.
    Chlazení : Čerpadlo: Laing 18W + XSPC TOP Radiatory: MORA2 + 9x120mm fan , XSPC RX480 + 4x120mm fan Bloky : CPU - CAWEDOG ZOUY 2.0 NB,SB+MOS EKuniversal
    HARD CORE HW SERVIS - SERVIS S POUŽITÍM PROFESIONÁLNÍ TECHNIKY V OBLASTI : REBALLINGU, REFLOW, DIAGNOSTIKY - kompletní opravy poškozeného PC HW, které vám nikde jinde nenabídnou

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Vypoved ADSL po zmene ceniku - za jakych podminek?
    Založil JaB v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 06.07.2005, 22:04
  2. OT: Jak napsat vypoved smlouvy o podnajmu
    Založil Fx v sekci fóra Reklamace a §
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 19.08.2004, 16:51

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •