já to myslel tak, že když tam máš fat32, tak se tam dostaneš z DOsu, což by šlo blbějc, kdybys tam měl NTFS....jinak na těch 80gb už je lepší a rychlejší NTFS...Původně odeslal Jey
![]()
já to myslel tak, že když tam máš fat32, tak se tam dostaneš z DOsu, což by šlo blbějc, kdybys tam měl NTFS....jinak na těch 80gb už je lepší a rychlejší NTFS...Původně odeslal Jey
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)