Sice jsem se porad nedozvedel, co za router mas, ale pridam moji vcerejsi zkusenost s dlink DIR-825, coz je vytez nekolika testu atd. Inet UPC 100/10MB, at jsem delal, co jsem delal, na routeru porad blikala ledka "internet" a net bezel hlemizdi rychlosti 70-200kB, vic jsem z toho proste nevytahnul. Uplny reset routeru nepomohl, tak jsem zacal googlit a zjistil jsem, ze nejsem sam a ze proste nekomu tenhle shnut ani zaboha neroutuje rychle. Reseni: ze slavneho vyteze testu jsem vypnutim DHCP udelal obyc APcko, koupil jsem RB750G (gigabit s 680MHz CPU) a net lita jak z praku, i pri tahani 90MBps vytizeni slabych 30%. Druha strana mince je, ze nastavit mikrotik neni pro kazdeho uplna trivialita, RB750ky ale chodi ve stavu plug&play.




Odpověď s citací