Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Reklamace MP3 přehrávače

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Reklamace MP3 přehrávače

    Mám stejný přehrávač a se stejnou hláškou jsem se setkal na začátku u skandinávské muziky. Domnívám se, že stejný problém by mohl být i u Tebe (tedy nepovolené či nepodporované znaky). Nemohlo by to být?
    Lost in Kalø, near Storsjön and to look at Knutshø or chilling at Lahaina.

  2. #2
    Senior Member mince Avatar uživatele meteor
    Založen
    27.02.2006
    Bydliště
    Baťatown
    Příspěvky
    1 458
    Vliv
    285

    Standardní Re: Reklamace MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Brogg Zobrazit příspěvek
    Mám stejný přehrávač a se stejnou hláškou jsem se setkal na začátku u skandinávské muziky. Domnívám se, že stejný problém by mohl být i u Tebe (tedy nepovolené či nepodporované znaky). Nemohlo by to být?
    Nemohlo. Mně to nenahrálo nějaké písničky od Davida Bowieho, Jolly Jokera & P.B.U. a dál už nevím
    Tento MP3 přehrávač jsem měl pro strejdu, kterému ovšem jdou z jeho PC nahrávat veškeré songy (i ty, které mně nešly), takže problém se "vyřešil sám"
    "Nejhorší není to, čeho jsme se dopustili na ostatních, ale to, co jsme spáchali sami na sobě."

    Intel i5-8400 (CF) | GB Z370 Aorus Gaming K3 | Kingston 2x8GB HyperX Predator 3000MHz | GeForce GTX 560Ti | Samsung 860 Pro 512GB | SB X-Fi Gamer | Asus 2014L1T | Seasonic Focus Plus 550W | SilentiumPC Armis AR7 TG | EIZO EV 2455 | Marantz PM6006 plus Wharfedale Diamond 230 + Audio-Technica ATH-T500 | Windows 10 Pro

  3. #3

    Standardní Re: Reklamace MP3 přehrávače

    Citace Původně odeslal Brogg Zobrazit příspěvek
    Mám stejný přehrávač a se stejnou hláškou jsem se setkal na začátku u skandinávské muziky. Domnívám se, že stejný problém by mohl být i u Tebe (tedy nepovolené či nepodporované znaky). Nemohlo by to být?
    lol "metal-hater MP3 player"
    [Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W
    [NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. MP3 přehrávače s podporou videa
    Založil eva.sili v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 19.01.2009, 23:29
  2. Výběr MP3 přehrávače
    Založil Halen tech v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 25
    Poslední příspěvek: 18.12.2007, 15:18
  3. V čem zpočívá kvalita mp3 přehrávače?
    Založil beavel v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 06.04.2005, 20:59
  4. MP3 přehrávače LYRA PDP 2448, Diva GEM 128MB
    Založil NLC v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 12.10.2003, 17:11
  5. MP3 přehrávače NAPA a příslušenství - KDE??
    Založil Tomina v sekci fóra Zvuk
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 03.03.2003, 20:22

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •