Mám stejný přehrávač a se stejnou hláškou jsem se setkal na začátku u skandinávské muziky. Domnívám se, že stejný problém by mohl být i u Tebe (tedy nepovolené či nepodporované znaky). Nemohlo by to být?
Mám stejný přehrávač a se stejnou hláškou jsem se setkal na začátku u skandinávské muziky. Domnívám se, že stejný problém by mohl být i u Tebe (tedy nepovolené či nepodporované znaky). Nemohlo by to být?
Lost in Kalø, near Storsjön and to look at Knutshø or chilling at Lahaina.
"Nejhorší není to, čeho jsme se dopustili na ostatních, ale to, co jsme spáchali sami na sobě."
Intel i5-8400 (CF) | GB Z370 Aorus Gaming K3 | Kingston 2x8GB HyperX Predator 3000MHz | GeForce GTX 560Ti | Samsung 860 Pro 512GB | SB X-Fi Gamer | Asus 2014L1T | Seasonic Focus Plus 550W | SilentiumPC Armis AR7 TG | EIZO EV 2455 | Marantz PM6006 plus Wharfedale Diamond 230 + Audio-Technica ATH-T500 | Windows 10 Pro
[Project Morpheus] Intel Core2Duo E8200@3,9GHz, 4096MB DDR2, P35-DS3P, Radeon HD2600Pro 512MB, 1,5TB+0,75TB+2TB, Toshiba DVD-Rom 16x,48x, LG DVD-smazirna, BenQ LCD 22", HP Deskjet 959c, LaserMouse 6000, AC 550W[NTB] Corei5 2,6GHz, 6GB DDR3, nVidia Quattro 512MB, 250GB+300GB, LCD 14,1", 720p projector
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)