OT: to si nemůžeš fotit pindíka klasickým foťákem a tahat do počítače? To musíš dělat MDAčkem ?

(i kdyby jsi to zformatoval, tak by ti tva paranoida stejne nedovolila to dat z ruky. Co kdyby to nekdo obnovil )