Nic moc jiného, než ADSL ať už od TO2 nebo alternativního operátora se nezadaří.
Nic moc jiného, než ADSL ať už od TO2 nebo alternativního operátora se nezadaří.
Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím hodnocení/reputaci/karmu - prostě ikonku s vahami pod avatarem.
Kdo vás kdy a za co ohodnotil uvidíte ve svém Uživatelském panelu.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)