Aha. No, pokud by slo jen o Daemon, tak bych to risknul.
Aha. No, pokud by slo jen o Daemon, tak bych to risknul.
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
Toto téma si právě prohlíží 30 uživatelů. (0 registrovaných a 30 anonymních)