Původně odeslal Špeta Marek no vidite ja mam samozrejme nejnovejsi ffdshow a ve wmp12 se proste nenacte, ty videa vam samozrejme jedou ale ne pres ffdshow... ja to porebuju kvuli filtrum a tak... Možná to chce něco rozumnějšího než vmp12
Petr Kočandrle
Toto téma si právě prohlíží 9 uživatelů. (0 registrovaných a 9 anonymních)
Zobrazit klíčová slova
Pravidla fóra