Umim cist, bohuzel nebylo co. Zatim se mi nepodarilo najit RFC popisujici 'uplne normalni testovaci akce', abych mohl uznat, ze je kompletne neskodna pro vsechny zucastnene strany a ani nevim, o koho se jedna, abych byl schopen potvrdit, ze byl skutecne odpojen za 'beznou testovaci akci' ve ktere slo o 'rozesilani vsemoznyho bordelu' bez stiznosti treti strany. Sorry, zatim jsi me svym vykrikem nepresvedcil.
A jestli mi tvrdis, ze 1/2Mbit je ti pri dosovani k nicemu, tak je zbytecny, abych se tu dal snazil o normalni diskuzi, protoze tve znalosti internetu bohuzel neodpovidaji tvemu tonu ...








Odpověď s citací
