Citace Původně odeslal Jezevec Zobrazit příspěvek
Hele foxi, umis cist ? Psal sem, ze slo o TEST a ze ZADNA STIZNOST OD NIKOHO NEPRISLA! A ani nemohla, kdo by si taky stezoval, kdyz si komunikuje sam se sebou ze ?

Tudiz UPC bez jakyhokoli upozorneni odstreli cloveku nejakou, podle nich zavadnou, komunikaci a ceka, jestli se dotycny ozve. Hmm, zacinam premejslet o tom jak to pretavit ve snadno ziskane $. Pocitam ze muzou vzniknout znacne skody + jde o nezakony zasah do telekomunikacniho spojeni (totez jako kdybys filtroval telefoni hovory).

BTW: Chtel bych videt, jak by nekdo na tom, pri dobry vuli, 1/2 Mbitu nekoho poskodi. Na jakejkoli rozumnej DOS bych potreboval aspon 100M na uploadu.
Umim cist, bohuzel nebylo co. Zatim se mi nepodarilo najit RFC popisujici 'uplne normalni testovaci akce', abych mohl uznat, ze je kompletne neskodna pro vsechny zucastnene strany a ani nevim, o koho se jedna, abych byl schopen potvrdit, ze byl skutecne odpojen za 'beznou testovaci akci' ve ktere slo o 'rozesilani vsemoznyho bordelu' bez stiznosti treti strany. Sorry, zatim jsi me svym vykrikem nepresvedcil.

A jestli mi tvrdis, ze 1/2Mbit je ti pri dosovani k nicemu, tak je zbytecny, abych se tu dal snazil o normalni diskuzi, protoze tve znalosti internetu bohuzel neodpovidaji tvemu tonu ...