Zajimavy, ze kdyz jsem mel ADSL od nextry, tak me oriznuli az pote, co nekdo nahlasil utok z moji IP (i kdyz to byl falesnej poplach samozrejme). Imho by nebyl problem dat si do smlouvy podminku prave pro tohle, a kdyz by nekdo fakt zacal delat problemy, tak ho ustrihnout pres nejakou proxy treba ..
Ale jinak ja jsem s UPC celkem spokojenej, az na ty neustaly vypadky modemu (a just, kdyz ho chci nahlasit, tak nevypadne .. a pak v nedeli trikrat za vecer, kdy nikde nikdo neni)





Odpověď s citací
