Výsledky 1 až 17 z 17

Téma: Pískající cívky na desce a řešení

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Mělník
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 275
    Vliv
    302

    Standardní Re: Pískající cívky na desce a řešení

    piskat muzou i polovodicove soucastky, shotkyho diody, mosfety. stavel jsme si spinany zdroj a rekuperacni shotka piskala tak ze sem to nakonec ani nedostavel :/ pokud piska takova nejaka soucastka je to v haji a tezko zjistujes co to je. ja to mel jednoduche, byla tam sama
    CASE Chieftec DX-01B-D { GIGABYTE X48 DS5 { Intel q9300 + 8GB + ATI x1600 + 2x Seagate ES2 1TB } + LiteOn SHM-165P6S} } + 21" Samsung SyncMaster 215TW

  2. #2

    Standardní Re: Pískající cívky na desce a řešení

    Ja myslim ze se tady neresi co by mohlo piskat ale jak se zbavit piskani civek
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

  3. #3
    Senior Member
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Mělník
    Věk
    45
    Příspěvky
    1 275
    Vliv
    302

    Standardní Re: Pískající cívky na desce a řešení

    ja to nepopiram jen rikam ze jestli piska neoc jineho tak smula. a na civky jedine, odmastit a zalakovat, nejlip v podtlaku aoel to asi bez nadejne
    CASE Chieftec DX-01B-D { GIGABYTE X48 DS5 { Intel q9300 + 8GB + ATI x1600 + 2x Seagate ES2 1TB } + LiteOn SHM-165P6S} } + 21" Samsung SyncMaster 215TW

  4. #4

    Standardní Re: Pískající cívky na desce a řešení

    ...hmmm takze vlastne neco jako DRUHY post?

    edit: ...tady (6. post) je JASNE psano ze piskaj civky!
    X2 5000+ Black Edition @ 3.4GHz ■ Asus M3N-HT ■ Patriot LLK @ CL3 ■ Samsung F1 ■ 8800 GTS 320-bit ■ Enermax PRO82+ ■ Cavalier 3 ■ Eizo + Samsung
    UMPC @ 1.2GHz - 1.6GHz ■ Windows 7 + Origami ■ touchscreen ■ 721g ■
    Snow Leopard 10.6.6

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Maximum paměti na základní desce
    Založil Findrod v sekci fóra Paměti
    Odpovědí: 22
    Poslední příspěvek: 20.02.2008, 12:05
  2. Piskajici notebook -zalit civky? Cim?
    Založil Caleb v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 11
    Poslední příspěvek: 05.12.2007, 00:07
  3. Nejlepší a nejlevnější řešení spojení dvou objektů
    Založil kecinzer v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 28.06.2007, 17:52
  4. poraďte pls víceprocesorové řešení
    Založil Riss v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 29.11.2005, 11:13
  5. Duron 950 na desce Jetway V266B
    Založil santry v sekci fóra AMD procesory
    Odpovědí: 27
    Poslední příspěvek: 04.03.2003, 15:50

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •