Dobre rano,
v nove Opere mi jaksi vubec nefunguje zvuk z YouTube. Nevite, cim by se to dalo resit? FF funguje bez problemu. Dik![]()
Dobre rano,
v nove Opere mi jaksi vubec nefunguje zvuk z YouTube. Nevite, cim by se to dalo resit? FF funguje bez problemu. Dik![]()
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
Tak v nove opere 10.0 alpha reportuju ten bug s teckou - konecne vim jak efektivne a rychle vypnout operu![]()
Loading signature [ FAILED ]
Kdyby někdo nevěděl, jak nainstalovat CZ slovník pro kontrolu pravopisu v Opeře 10 alpha 1, tak jsem napsal snad přehledný a jasný návod na svém blogu.
Návod najdete zde:
http://senkjakub.blogspot.com/2008/1...-do-opery.html
Oblíbil jsem si Dropbox - pokud chcete získat bonusových 250 MB k základním 2 GB, registrujte se zde (dozvím se Váš email a jméno, co zadáte při registraci).
Vyšla Mandriva Linux 2010 informace zde, download zde
AMD AthlonXP 2000+; 1,5 GB RAM;WD 250 GB + WD 60 GB; GF 4 MX 64MB VRAM.
Mandriva Linux 2010 CZ FREE (výchozí), Windows XP Professional SP3 CZ(jen škola).
Spokojený uživatel KDE 4.4.2
Pokud máte zájem, mám svůj blog, který najdete zde.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)