Citace Původně odeslal Vykuk
Ne ani boot disketa nejede... roztočí se fučáky a tma, žádný pípnutí, prostě totální konec... ani bootblock nejede...

Nevíte, kolik to koštuje v GM? Levi chce po mě jako po zaměstnanci významného zákazníka 200 bez DPH a snad i na počkání, ale bůhví, kdy se mi podaří dostat nějakýho kolegu do Levi...
nevim jak GMko, ale Bucek bere cca 20-30,- +/- ale musis si vytahnout chip z desky, ale klesticky jako "zamestnanec vyznamneho zakaznika" urcite mit budes

a u Bucka je to taky na pockani...myslim