Hm
Tak mi čím dál více vychází, že pokud si to nenechám poslat z US, tak nic pořádnýho dohromady nedám...
Navíc i s clem a DPH by mnohem nadupanější stroj vyšel cca na stejný prachy, jen to čekání...
Na notebooky se clo neplati
Pište česky: hold × holt
hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“